Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

BURHANİYE RENGÂRENK…

Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından, Burhaniye’de ki yeşil alanların korunması ve şehirde kişi başına düşen yeşil alan miktarını arttırmak adına çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Merkez ve kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdüren Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, halkın kullanabileceği yeni sosyal donatı alanları oluştururken, parklar, refüjler, yeşil alan bakımlarını da ihmal etmeyerek yıl içerisinde gerekli gübreleme, budama, kesim vb. çalışmalar aralıksız devam ettiriyor. Kentsel Peyzaja önem veren Burhaniye Belediyesi güzelliği ön plana çıkararak Burhaniye’de ki tüm refüjleri rengarenk çiçekler ile donatıyor. Peyzaj olarak yenliklere giden Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü son olarak Ören Köprüsü ile Ören Karakolu arasında ki refüjde peyzaj çalışması yaptı. Geçtiğimiz aylarda Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yeninden parke taş yol olarak yapılan yola estetik açıdan da Park Bahçeler Müdürlüğü son dokunuşları yaptı.

REFÜJLERİN BAKIMLARI DEVAM EDİYOR

Şehir görselliğinde, estetiğinde önemli bir yeri olan refüj düzenlemelerine Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü de refüjlerin tamir ve boya işleri ile katkıda bulunuyor. Ekipler şehir genelinde ki tüm refüjlerin boya işlerini yaparken kırık veya bakımsız olan bordürlerin bakımını yapıyor.

03/07/2020 Gün Ortalama:496  Bugün 55 Ziyaret var  Sitede 4 kişi var  IP:3.236.150.211