Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

GÖMEÇ BELEDİYESPOR GOL OLDU YAĞDI

GÖMEÇ BELEDİYESPOR GOL OLDU YAĞDI

Körfez Dede Feritspor:1-Gömeç Belediyespor:14

İyi futboluyla körfezde beğeni toplayan Gömeç Belediyespor Edremit’te Körfez Dede Feritspor karşısında gol provası yapar gibi maç oynadı. Birbirinden atılan güzel gollerle sarı siyahlılar seyredenlere zevk verdi. Golleri Eyüp 5, B. Murat 3, Ali, Sabih, Okan, Hüseyin, erce ve Osmanattı.

GÖMEÇ BELEDİYESPOR U19  KÜÇÜKKÖYSPOR U19’U  ŞAMPİYONLUKTAN ETTİ

Gömeç Belediyespor:3-Küçükköyspor:3

Körfez U19 Liginde Burhaniye Belediyespor ile Küçükköyspor arasındaki şampiyonluk yarışı Gömeç Belediyespor’un galibiyetiyle bir anda sona erdi. Gömeç’te oynanan karşılaşmada 90 dakika müthiş tempo atılan karşılıklı goller ve mücadelenin temposu seyredilmeye değerdi. Gömeç Belediyespor gençleri  maçı hiç bırakmayarak attıkları güzel gollerle bir puanı alırlarken galibiyeti de kaçırdılar. Gömeç Belediyespor U19 takımının gollerini Cüneyt 2 ve Halil Veysel attılar.

BU HAFTA İKİNCİLİK MAÇI GÖMEÇ BELEDİYESPOR-HAMDİBEYKAYASPOR

Birinci Amatör Küme’de grubun iki renkli takımı güzel göze hoş gelen futbol sergileyen ekipleri Gömeç’te karşı karşıya gelecek. Kazanan büyük ihtimal grubu da ilk iki de bitirmeyi garantileyecek. İki takım da şampiyon olmasalar da en azından ikinci olup play-off oynamak istiyorlar. Bu maç seyredilir.

13/08/2020 Gün Ortalama:1590  Bugün 381 Ziyaret var  Sitede 11 kişi var  IP:18.207.108.191