Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

Madradan Köfte,Et,Kahvaltı salonu açılışı yapıldı.

Gömeç Karaağaç mahallesinde Yusuf  ve Abdullah Yalvaç Kardeşlerin yeni lezzet durağı Madradan Köfte,Et,Kahvaltı salonu ve içerisinde Şarküterisi olan Restaurant, Gömeç Belediye Başkanı Kazım Arslan,Gömeç Kaymakam V. Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Gömeç daire Amirleri ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile açılışı gerçekleşti.

Madradan Köfte,Et,Kahvaltı salonu, deneyimli aşçıları, genç, dinamik kadrosu ve zengin mönüleriyle Gömeç Karaağaç mahallesi E5  Karayolu üzerinde tüm körfez halkına hizmet verecek.

İŞ VE TURİZM DÜNYASINA HİTAP EDECEK

İş ve turizm dünyasına hitap edecek konseptleriyle bölgedeki çok önemli bir eksiği gidereceklerini vurgulayan Yusuf Yalvaç, "Bölgemizde turizm ve işletme çalışanlarının öğle yemeklerinde vakit geçirebileceği ve misafirlerini ağırlayabilecekleri bir mekanın eksikliği bulunuyordu. Madradan Köfte,Et,Kahvaltı salonu  ile birlikte bu önemli ihtiyacı gidermiş olduk. Bu anlamda da çok güzel geri bildirimler alıyoruz. Bu da yaptığımız işin ve bulunduğumuz yolun ne kadar doğru olduğu konusunda bizi motive ediyor. Restoranımızda kırmızı et lokomotifinde bir mönümüz var. Ancak hafif yemekleri seçecekler için de zengin fırsatlar sunuyoruz. Aynı zamanda günün yorgunluğunu atmak isteyen misafirlerimizin için de içeceklerini yudumlayabilecekleri nezih bir mekan olma özelliği taşıyoruz" diye konuştu.

28/02/2020 Gün Ortalama:2900  Bugün 1521 Ziyaret var  Sitede 9 kişi var  IP:3.227.252.191