Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

Gömeç’te başarılı salon futbolcularından Kaymakam Coşğun ve MEB Müdürü Albay’a ziyaret

Balıkesir’in Gömeç ilçesinde, Salon Futbolu Şampiyonası’nda İl İkincisi olan Şehit Mustafa Güvenç Aldemir Ortaokulu Yıldız Erkekler Futsal Takımı oyuncuları Kaymakam Önder Coşğun’u makamında ziyaret etti.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Salon Futbolu Şampiyonası’nın Balıkesir etabında İl İkincisi olmayı başaran Gömeç Şehit Mustafa Güvenç Aldemir Ortaokulu Yıldız Erkekler Futsal Takımı oyuncuları, okul öğretmen ve yöneticileriyle birlikte Gömeç Kaymakamı Önder Coşğun ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Albay’ı makamında ziyaret etti.

Başarılı sporcuların gerçekleştirdiği ziyaretlerin ilk etabı İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Albay’a yönelik oldu.

Ziyarette; İlçe Milli Eğitim Müdürü Albay, başarılarından dolayı başarılı sporcuları tebrik ederek; söz konusu başarıda emeği geçen Gömeç Kaymakamlı’ğına, Balıkesir Büyükşehir Ulaştırma Daire Başkanlığı’na, Gömeç Belediyesi’ne, okul yönetimine ve okulun beden eğitimi öğretmenine katkılarından dolayı teşekkür etti.

Gömeç Şehit Mustafa Güvenç Aldemir Ortaokulu Yıldız Erkekler Futsal Takımı daha sonra Kaymakam Önder Coşğun’u ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Gömeç Kaymakamı Coşğun,  Gömeç Şehit Mustafa Güvenç Aldemir Ortaokulu Yıldız Erkekler Futsal Takımının futsal karşılaşmalarında il ikinciliğini elde etmesinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Elde edilen başarının hem Gömeç, hem de okul adına büyük anlam taşıdığına işaret eden Kaymakam Coşğun, “Bundan sonra diğer yapacağınız karşılaşmalarda da en iyi sonuçları alarak ilçemize ödüller getireceğinize inanıyorum. Öğrencilerimizin bu başarılarda büyük payı olan öğretmen ve okul yöneticilerini tebrik ediyor, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Şehit Mustafa Güvenç Aldemir Ortaokulu Yıldız Erkekler Futsal Takımı öğrencilerine çeşitli ödüllerin verildiği ziyaret, birlikte çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

 

GENÇ SPORCULAR İL İKİNCİLİĞİNİ ELDE ETMİŞLERDİ

Gömeç Şehit Mustafa Güvenç Aldemir Ortaokulu öğrencileri; Yıldız Erkek Futsal Takımı olarak 20 ilçenin takımlarının yer aldığı müsabakalarda Körfez Grubu birincisi olarak tamamladı.

 Edremit’te oynanan eleme maçını kazanarak il elemelerine katılmaya hak kazanan ve geçen yılın şampiyonu olan takımı eleyerek il finallerinde, 3’ü merkez ilçelerden olan 4 takım arasına girdi.

Yarı final maçını kazanarak finale yükselen takım, final maçı sonrasında 3-1 skorla il ikincisi olmayı başardı.

 

 

04/07/2020 Gün Ortalama:549  Bugün 54 Ziyaret var  Sitede 6 kişi var  IP:3.233.229.90