Türkçe

Gazetemiz

AYVALIK

BURHANİYE’DE, 5 YILDA YAPILAN ALT YAPI ÇALIŞMASI

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal yaptığı çalışmalar ile gönüllerin efendisi oldu. Beş yıllık süreçte Burhaniye’nin geleceğine yatırım yaparak kalıcı eserler veren Uysal, sadece bir alanda çalışmalara değil, Belediye’nin her alanında işlerini ciddiyet ile yürüttü.

Göreve geldiğinde, Burhaniye’nin en büyük sorunlarından olan altyapı için çalışmalar başlatan Uysal, sorunlara kökten çözüm üretmek için projeler üretti. Uysal, Bir şehrin öncelikli olarak alt yapısının düzgün olması gerektiği bilinci ile 5 yıllık süreçte alt yapıya büyük önem verdi. Uysal, alt yapı çalışmaları ile vatandaşların hayat standartlarını yükseltmeye yönelik gerekli adımları attı.

“MERKEZE 2 BİN 178 METRE MENFEZ”

5 yıllık süreçte  şehir genelinde yapılan yollar ile birlikte yağmurlu hava şartlarına çok fazla maruz kalan bölgelerden  Burhaniye merkeze  alt yapıda 2 bin 178 metrekare betonarme  menfez  yapımı  gerçekleştirdi. Menfez yapılan yerler de yağmur sularından kaynaklanan sorunların halledilerek vatandaşın rahat etmesi düşünüldü. Bu süreç içerisinde  7 bin 421 metrekare  boru ve büz döşemesi yaparak alt yapı sorununu halleden Başkan Uysal, vatandaşlar için güzel adımlar atılmasını sağladı.

“ALT YAPI ŞEHRİN ŞAH DAMARI”

Alt yapının bir şehrin geleceği için büyük önem taşıdığını söyleyen Uysal, “Bizim amacımız kalıcı eserler vererek geleceğe yatırım yapmak. Bu anlamda şehrin can damarı olan alt yapı çalışmaları için göreve geldiğim günden bu güne önem verdim. Bu alanda mesai arkadaşlarım ile birlikte çalışmalar yaparak şehrimizin çevresel güzelliği ile alt yapısında da büyük başarılara imza attık. Burhaniye’ye yapmış olduğumuz alt yapı çalışmaları ile bir altın çağ yaşamasını sağladık. Bu anlamda Merkez ve Kırsa Mahallelerimize aynı önemi göstererek çalışmalarımıza büyük önem verdik. Bugün gelinen noktada ise güzel işlere imza atmışız” dedi.

“ALT YAPIDA CİDDİ BAŞARI”

Burhaniye’de bazı bölgelerin yağmur suyuna maruz kaldığını söyleyen Uysal,  “Merkez ve Mahallelerimize alt yapı çalışmalarında ciddi bir başarı sağladığımızı düşünüyorum. Bu anlamda 5 yıllık süreç içerisinde merkeze alt yapıda 2 bin 178 metrekare betonarme menfez yapımı gerçekleştirdik. Yağmur sularının bölgemizde sorun olan yerlerde 7 bin 421 metrekare boru ve büz döşeme işçiliği yapıldı. Bizim amacımız tüm alt yapı sorunun halletmek” şeklinde konuştu.  

25/08/2019 Gün Ortalama:996  Bugün 685 Ziyaret var  Sitede 5 kişi var  IP:35.173.234.237