Türkçe

Gazetemiz

AYVALIK

GÖMEÇ MHP İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET.

Gömeç Belediye Başkanı Kazım Arsalan, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesi AK Parti Gömeç İlçe Başkanı Arif Dalgıç ile birlikte Gömeç Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe teşkilatını ziyaret etti.

MHP İlçe Başkanı Erol Uysal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “31 Mart 2019 mahalli idareler seçimleri yeni hükumet sisteminin ilk demokratik imtihanıdır. Bu imtihandan alnımızın akıyla çıkmamız aynı zamanda beka meselesidir. Bu imtihanda başarılı olmak aynı şekilde milli bekamızın haysiyet konusudur. Demek ki yerel seçim sadece seçimden ibaret değildir. Türkiye’nin bekası, milletin kaynaklarının sadece milletin geleceği için harcanmasıdır. Herhangi bir çıkar gözetmeksizin, herhangi bir pazarlık veya al-ver sürecine dahil olmaksızın milli bekamızın haklarını savunmak için fedakarlıksa fedakarlık, mücadeleyse mücadele, bedelse bedel, kısacası ne gerekiyorsa onu yapıyoruz. Karşılıksız sevdiğimiz milletimize hizmet etmek için dürüst, temiz ve yetişmiş kadrolarımızla, üretken belediyecilik vizyonumuzla milliyetçi hareketi ve cumhur ittifakı adaylarımızı zafere ulaştırmayı amaçlıyoruz. 24 Haziran’da cumhur ittifakında nasıl başarı elde ettiysek 31 Mart mahalli idareler seçiminde de aynı başarıyı elde edeceğiz. Buradan bütün Gömeç’li  hemşerilerime sesleniyorum; cumhur ittifakı adayımız Gömeç  Belediye Başkanı Sayın Kazım Arslan’ı en yüksek oy ile başkan seçmek adına elimizden gelen tüm fedakarlığı yapalım” şeklinde konuştu.

 

Gömeç Belediye Başkanı Kazım Arslan ise, “Geçmişteki birlikteliğimizi 31 Mart seçimleriyle de taçlandırarak, inşallah yerelde cumhur ittifakının elini güçlendirecek, Gömeç’imize  daha fazla hizmet getirip, katkı sağlamak için büyük gayretler göstereceğiz. Yapılması gereken ne varsa, hangi alanda çalışılması gerekiyorsa taş üstünde taş tutmamız gerekiyorsa tutacağız. Beraber hareket etmemiz gerekiyorsa beraber, ayrı ayrı çalışmamız gerekiyorsa ayrı ayrı çalışarak amaç başarıyı ve zaferi elde etmek" ifadelerini kullandı.

AK Parti Gömeç  İlçe Arif Dalgıç ise, ‘’31 Mart’ta ülkemizin kaderini etkileyecek, bir sürece girmiş bulunmaktayız. Bu süreçte MHP ile birlikte seçime giriyoruz. Cumhur İttifakının seçimi en yüksek oyla kazanacağını ve ülkenin geleceği için hayırlı hizmetler yapacağına inanıyoruz’’ diye konuştu.

25/08/2019 Gün Ortalama:996  Bugün 684 Ziyaret var  Sitede 3 kişi var  IP:35.173.234.237