Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

ARSLAN “MİLLETİMİZ REFAHA KAVUŞTU”

AK Parti Gömeç İlçe Başkanı Arif Dalgıç, Gömeç AK parti teşkilatı ve belediye meclis üyeleriyle birlikte Gömeç’in en büyük mahallelerinden biri olan Ulubeyler  Mahallesini ziyaret eden  Gömeç  Belediye Başkanı Kazım Arslan, vatandaşlarla bir araya gelerek vatandaşlarla bol bol sohbet edip onların taleplerini dinledi.

"Milletimiz refaha kavuştu"

AK Parti'nin 2002 yılında iktidara geldiğini ve 17 yıl boyunca millete hizmet ettiğini hatırlatan AK Parti Gömeç İlçe Başkanı Arif Dalgıç, "İktidara geldiğimizde ülkemizin durumu iflas etmiş durumdaydı. Dış güçlerin sömürgesi halindeydik. Sayın Cumhurbaşkanımız Başbakan olarak ilk göreve geldiğinde devletin tüm kurumlarını hastalıklı yapıdan kurtararak milletimizi refaha kavuşturmuştur. İnşallah 31 Mart'ta da Cumhur İttifakı ile ülkemizin yakalamış olduğu istikrar devam edecektir." dedi.

"Cumhur İttifakı"

AK Parti Gömeç  İlçe Teşkilatı'nın her zaman olduğu gibi 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi öncesinde yine tam kadroyla sahada olduğunu vurgulayan Gömeç  Belediye Başkanı Kazım Arslan, 15 Temmuz sonrasında milli bir mutabakat oluştuğunu ve bu mutabakat çerçevesinde seçim çalışmalarının Milliyetçi Hareket Partisi ile birlikte Cumhur İttifakı çatısı altında gerçekleştiğini hatırlattı.

"Hamurumuz samimiyet"

Göreve geldikleri 2014'den bu güne gönüllere dokunma gayretiyle hizmet ürettiklerine de değinen Başkan Arslan, "Biz hizmet etmek için varız. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın ifade ettiği gibi hizmet işi gönül işi. Bu düşünceyle hareket ederek birlik ve beraberliğimizin hamuru olan samimiyetle, belediyecilik hizmetlerimizin temelini oluşturduk. Gömeç'te belediye başkanlığını hemşerilerimizle birlikte yaptık. Sevincimizi de, kederimizi de birlikte paylaştık. Milletimizin ve devletimizin bekası için kurulmuş olan Cumhur İttifakı'nın ruhuna uygun şekilde hareket ederek çalışmalarımızı en güzel şekilde sürdüreceğiz. İnşallah 31 Mart akşamı Cumhur İttifakı'yla kazanan yine hemşerilerimiz olacaktır" diye konuştu.

15/07/2020 Gün Ortalama:943  Bugün 56 Ziyaret var  Sitede 4 kişi var  IP:3.236.74.69