Türkçe

Gazetemiz

AYVALIK

YÜCEL YILMAZ “GÖMEǒTE ZAFERİ KAZANACAĞIZ”

İlçe ziyaretlerine geçtiğimiz günlerde Gömeç’te devam eden AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, her ilçenin beklentilerine, bölgesel gelişimine ve yerel kültürüne yönelik planlamalar yaptıklarını ifade ederek, “Allah’ın izni, sizlerin destekleri ve gayretleri ile 31 Mart’ta Gömeç’te zafer kazanacağız” dedi.

ORTAK AKIL İLE ÇÖZÜM

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, ilçe ziyaretlerine Gömeç’te devam etti. Yılmaz, Gömeç’te partililerle beraber yemekte buluştuktan sonra karaağaç mahallesi ve Gömeç ilçe merkezinde vatandaşlarla buluşup sohbet etti. Sohbette en dikkati çeken, bir vatandaşın Yücel Yılmaz’a “Gömeç’imiz sizlerle beraber 31 Mart seçimlerinden sonra iktidarın yatırım gücünü görecek diye söyledi, Bunun üzerine Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yılmaz “Gömeç’te çalışkan bir Belediye Başkanımız var kendisi Gömeç’te yaptığı yatırımlarla beraber Gömeç’in gelecek anlamında ileriye doğru daha da hızlı büyümesini sağlamış tabiki bizimde 31 Mart yerel seçimlerinden sonra Gömecimizle ilgili çok güzel adından söz ettirecek  projelerimiz var ve bu projeleri en kısa sürede Kazım başkanımızla beraber gerçekleştirip  Gömeç’i  körfezimizin parmakla gösterilen yaşana bilecek ilçesi haline getireceğiz ”dedi.

 

BEKLENTİLERİ KARŞILAYACAĞIZ.

Her ilçenin beklentilerine, bölgesel gelişimine, yerel kültürüne, huzuruna ve refahına yönelik planlamalar yaptıklarını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, “Balıkesir’imizin her bir köşesine en iyi hizmeti en kısa sürede ulaştırma gayesiyle hazırlıklarımıza devam ediyoruz” dedi.

GÖMEÇ’TE  ZAFERİ KAZANACAĞIZ

Gömeç’te  esnaf ziyaretlerinin ardından  AK Parti Gömeç  İlçe Teşkilatını ziyaret eden Yücel Yılmaz, “Şehrimizin her bir noktası için olduğu gibi Gömeç  için de tevazu, gayret ve samimiyetle çalışacağız. Allah’ın izni, sizlerin destek ve gayretleriyle 31 Mart’ta Gömeç’te zafer kazanacağız” dedi. Yılmaz program sonrası teşkilat beraber parti binasında istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Duplicate entry '1553619211' for key 'PRIMARY'