Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

BAŞKAN HİMAM’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

31 Mart yerel seçimlerinde Millet  ittifakından CHP’nin Gömeç  Belediye Başkanlığı’na aday olarak gösterilen Mehmet İrem Himam, yapılan seçim sonrası Gömeç’te  Belediye Başkanı olarak seçildi. Başkan Mehmet İrem Himam, seçim sonrası teşekkür mesajı yayımlayarak, önümüzdeki 5 yıl içerisinde vaat ettikleri projeleri tek tek hayata geçireceklerini söyledi.

Himam, halkının güvenini boşa çıkarmamak için büyük çaba göstereceklerini belirterek, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleşen yerel seçimlerde Gömeç  halkı demokratik haklarını sandığa giderek, en güzel şekilde kullandı. Halkımızın bize ve partimize olan güven ve teveccühüne layık olmak için durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Parti yöneticilerimiz, gençlik ve kadın kollarımız, meclis üyesi adaylarımız ile birlikte el ele, gönül gönüle vererek bir ve beraber olduk. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ayrıca destekleriyle bize büyük bir teveccühte bulunarak, bu önemli makama layık gören çok değerli hemşerilerime ve Belediye Başkanlığı seçiminde birlikte yarıştığımız diğer partilerin adaylarına teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren ikinci kez bize oy veren, vermeyen herkesin yeniden Belediye Başkanı olmaya çalışacağım. Hiç kimseye ayırım yapmadan herkese eşit mesafede hizmet edeceğim. Seçim çalışmaları boyunca şahsıma ve partime destek ve teveccühlerini esirgemeyen tüm halkımız başta olmak üzere, belediye meclis üyelerimiz ve adaylarımıza, sandık kurullarımızda görevli üyelerimiz ve müşahitlerimize, sivil toplum kuruluşlarımızın değerli başkan ve üyelerine, muhtarlarımıza, esnaflarımıza, çalışanlarımıza ve maddi manevi yanımızda olan tüm gönül taşlarımıza, bizlere oy veren vermeyen herkese şükranlarımı sunuyorum.

31 Mart yerel seçim sonuçlarının hem ülkemize hem de hepimizin ortak değeri ve önceliği olan Gömeç’imize hayırlara vesile olmasını temenni ederim.”dedi.

07/07/2020 Gün Ortalama:620  Bugün 60 Ziyaret var  Sitede 6 kişi var  IP:34.231.109.238