Türkçe

Gazetemiz

AYVALIK

BAŞKAN “HİMAM” GÖREVİ DEVRALDI.

31 Mart mahalli idareler seçimlerinde Gömeç Belediye Başkanı seçilen CHP’li Mehmet İrem Himam, düzenlenen devir teslim töreniyle göreve başladı. Mazbatasını aldıktan sonra başkanlık makamında düzenlenen törene katılan Mehmet İrem Himam, bir önceki dönem  eski Başkan Kazım Arslan’dan belediye başkanlığı görevini teslim aldı. Gömeç Belediye Başkanı Himam, “Gömeç’imiz için omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Cuma günü Gömeç meydanında partililer ve vatandaşlarla beraber Mustafa Kemal Atatürk anıtına çelenk koyarak Partililer ve vatandaşlarla beraber belediye binasına yürüyerek geçen Başkan Himam’i Belediye girişinde çok sayıda Gömeç’li vatandaş karşıladı.

Belediye binasında yapılan devir teslim töreninde kendisine görevi teslim etmek için bekleyen bir önceki dönem belediye başkanı Kazım Arslan yeni başkanı çiçeklerle Belediye binasının kapısında karşılayarak Belediyeye devir teslim programına geçildi.Yapılan devir teslim törenine, CHP İl Başkanı Serkan Sarı, Gömeç İyi parti İlçe Başkanı Şener Şen, Gömeç CHP İlçe Başkanı Şeref Lale, CHP’li belediye meclis üyeleri, çok sayıda partililer ve vatandaşlar hazır bulundular.Başkan Mehmet İrem Himam, devir teslim imzalarının atılmasının ardından başkanlık görevini devraldı.

HİZMETLERE DEVAM

Devir teslim töreninde konuşan Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam, Gömeç’in geleceği için çalışacağını belirterek şunları söyledi:

“Gömeç, 31 Martta çok güzel bir seçim geçirdi. Seçimlerde bize oy verenden de vermeyenden de Allah razı olsun. 1956 yılından bugüne Gömeç’e hizmetleri olan herkesten Allah razı olsun; Kazım Başkanımızdan da razı olsun. Kendisini bırakmak yok; yine omuz omuza çalışacağız. Gömeç’imizi’ daha ileri götürmek için ne gerekiyorsa yapacağız. İnşallah hep beraber çok güzel işler yapacağız.”dedi.

ARSLAN’DAN BAŞARI DİLEĞİ

Başkan Mehmet İrem Himam’a görevinde başarılar dileyen eski Belediye Başkanı Kazım Arsla’ da konuşmasında şunları söyledi:

“Seçimler bir bayrak yarışıdır. Bu yarışta milletimizin takdiriyle sevdiğimiz bir arkadaşımız seçilmiştir.  İrem Başkanımızı öncelikle tebrik ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum. Cenabı Allah bu şekilde bir Arkadaşımız’a devretmeyi nasip eyledi. Allahıma bin şükür, ben de ona dua ediyorum. Bundan sonra bir görev düşerse yine Gömeç’li hemşehrilerimizin hizmetinde olacağız.”dedi.

...

16/06/2019 Gün Ortalama:687  Bugün 30 Ziyaret var  Sitede 2 kişi var  IP:54.242.25.198