Türkçe

Gazetemiz

AYVALIK

BAŞKAN HİMAM ÖNCE EKSİKLER GİDERİLECEK.

 

31 mart seçimlerinin ardından göreve  hızlı başlayan Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam seçimlerin ardından makamında tebrikleri kabul ediyor.

Kendisine tebrik için gelen vatandaşlarla beraber hem sohbet edip hemde sıkıntılrını dinlemeye çalışan başkan irem himam sorunların çözülmesi için gereğini yapıyor. Hayırlı olsun ziyaretleri sırasında fırsat buldukça belediye personeli ile bire bir görüşme sağlayarak çalışmalar hakkında bilgi alarak yeni sistem otutturmaya çalışıyor.

Gazetemiz olarak yaptığımız hayırlı olsun ziyaretinde gazetemize açıklamada bulunan Gömeç belediye başkanı Mehmet İrem Himam , Kendisinin öncelikle belediye personelini tanımak olduğunu söylerken şunları söyledi “Belediyeye geldiğimiz ilk gün personelimizle beraber bir tanışma toplantısı yaptık ve kendilerine seçim sonrasını  Gömeç’e  yapa bileceğimiz yatırımları düşünün başka bir şey düşünmeyin dedik. Şimdi hızlı bir şekilde personelimi tanımaya çalışıyorum bizim amacımız Gömeç’e yapılacak hizmetleri bir an önce yapmaya başlamak, o yüzden hızlı bir şekilde Gömecimizin eksiklerini gidermekle başlayacağız Gömeç te inşaat yada alt yapı sırasında bozulan yollar eksik kalan çalışmaları tamamlayacağız bizden önceki belediye başkanının başlattığı projeler  var bunları da  hızlı bir şekilde tamamlayım önümüze bakacağız” dedi.

25/08/2019 Gün Ortalama:996  Bugün 421 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:3.227.233.6