Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

GÖMEǒTE BAYRAM COŞKUSU.

Gömeç  Kaymakamı Önder Coşğun ve Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam bayramda çalışan personeli ziyaret ederek onlarla bayramlaştı.

Kaymakam Önder Coşğun, Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam, İlçe Emniyet Müdürü Murat Görgülü, İlçe Jandarma Komutanı Erol Büyüktopçu ,İlçe Müftüsü İsmail Yıldız,Gömeç Başhekim DR Damla Özdemir ve Gömeç Nüfus Müdürü Hüdaverdi Güney  ile birlikte Ramazan Bayramı Kutlama Programı kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Kaymakam Önder Coşğun ve Gömeç belediye Başkanı Mehmet İrem Himam beraberindeki heyet, Şehit Ailelerini ve Gazileri, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğünde polislerle, Gömeç Hastanede görevli personel ve yatan hastalarla bayramlaştı. İlçe Jandarma Komutanlığında görevli personeli ziyaret ederek bayramlaştı. Jandarmada görevli personel ile bir süre sohbet eden protokol üyeleri görevi başında olan jandarma personeline başarılar diledi.

Kaymakam Önder Coşğun ve Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam ve beraberindeki heyet ile birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli personeli ziyaret ederek bayramlaştı. Emniyette görevli personel ile bir süre sohbet eden protokol üyeleri görevi başında olan polis memurlarına başarılar diledi.

Daha sonra Kaymakam Önder Coşğun ve Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam ve beraberindeki heyet ile birlikte şehitliği ziyaret etti. Okunan Kur'an-ı Kerimin ardından şehitler için dua edildi.

 

Duplicate entry '1590756862' for key 'PRIMARY'