Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

SON ŞAMPİYON SAHAYA İNİYOR

Geçtiğimiz sezon Süper Amatör lige yükselen Gömeç Belediyespor Yeni sezon için çalışmalar başladı. 

Yaptığı transferlerle dikkat çeken  Gömeç Belediyespor yeni sezon öncesi sahaya indi. Teknik Direktör Fehim Bal, yeni sezonun hayırlı olmasını diledi. 

Sezon öncesi yaptığı transferlerle kadrosunu güçlendiren ve iddialı bir kadro kuran Gömeç Belediyespor’da  yeni sezon öncesi hazırlıklar Gömeç Belediyespor sahasında  yapılan ilk antrenmanla başladı. Bu doğrultuda Gömeç Belediyespor’da oyuncular, Teknik Direktör Fehim Bal ve ekibinin gözetiminde ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Futbolcular, Yardımcı Antrenör ile birlikte yaklaşık 1,5 saat çalışma gerçekleştirdi. Sezon açılışını değerlendiren Teknik Adam Fehim Bal ise, “Güzel ve karakterli bir kadro olduk. Sezonu açtık. Güzel bir sezon geçmesi dileğiyle. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. 

BAŞKAN “İDDALIYIZ”

Yaptığı transferlerle kadrosunu güçlendiren sarı siyahlı kulübün başkanı Yaşar Latif ATICI; “Lige iddialı bir giriş yapmak istiyoruz. İyi bir kadro kurduk. Tecrübeli oyuncularımız var bu oyuncular genç oyuncularımız içinde büyük bir fırsat. Ligimiz 2019-2020 sezonu 13 Ekimde başlıyor, umuyoruzki o zamana kadar başarılı bir sezon öncesi geçirip ligde iyi sonuçlar alacağız” dedi.

 

06/06/2020 Gün Ortalama:483  Bugün 84 Ziyaret var  Sitede 4 kişi var  IP:18.208.132.33