Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

GÖMEÇ FUARIN 2. GÜNÜDE ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI.

Dünyanın en büyük 4 turizm fuarı arasında gösterilen EMITT-Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde 24.kez kapılarını açtı.

 

Gömeç belediyesi EMITT’in 2. gününde de Gömeç'i  yoğun bir katılımla temsil etmeye devam ediyor. Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam başta olmak üzere, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, sektör temsilcilerinin de açılışta yer aldığı fuar 2 Şubat Pazar gününe kadar devam edecek.

Gömeç stantını fuarın 2. gününde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Körfez Koordinatörü Kazım ARSLAN, Balıkesir Milletvekili Ensar AYTEKİN ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kıyısal Hizmetler Daire Başkanı Ahmet Mekin TÜZÜN de standı ziyaret edenler asında yerlerini aldılar.

Gömeç  Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam, Türkiye’nin dört bir tarafından tatil rotalarını bir arada buluşturan fuardaki stantları tek tek dolaşarak, stantlardaki belediye başkanları ve görevlileri Gömeç’e davet etti. Gömeç’in zeytin zeytin yağı  başta olmak üzere tarihi, turizm ve doğal güzellikleri hakkında bilgiler veren Başkan Himam, misafirlerini Gömeç'te  ağırlamaktan duyacağı mutluluğunu dile getirdi.

 

 

 

24/09/2020 Gün Ortalama:1385  Bugün 158 Ziyaret var  Sitede 4 kişi var  IP:54.237.183.249