Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

BAŞKAN HİMAM’DAN KILIÇDAROĞLU’NA ZİYARET

Çeşitli ziyaretler için Ankara da bulunan Gömeç belediye başkanı Mehmet İrem Himam Gömeç için yapılması gereken yatırımlar için kendisine eşlik eden Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Millet Vekili Ahmet Akınla beraber Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Yerel seçimlerden bu yana yaptığı çalışmaları ve hayata geçirmek istediği projeleri anlatan Başkan Himam “Sizin güveninize layık olmaya çalışıyoruz” dedi. Genel Başkan Kılıçdaroğlu ise “Sizleri yakından takip ediyorum Gömeç’e Ziyaretinize geldiğim günden beri sizleri yakından takip ediyorum ve Başarılı olacağınıza inanıyorum” dedi.

PROJELERİ ANLATTI
CHP Genel Merkezi’nde gerçekleşen buluşmaya Başkan Mehmet İrem Himam ile birlikte CHP Balıkesir Millet Vekili Ahmet Akın da katıldı. Yaklaşık yarım saat süren görüşmede, Gömeç’in yerel seçimlerden bu yana hayata geçirdiği projeler konuşuldu. Hazırlanan projelerle ilgili dosyayı  Genel Başkana izah eden Başkan Himam, 5 yıl içinde  hayata geçirmeyi planladığı yatırımları da anlattı.

“GÜZEL İŞLER YAPIYORSUNUZ”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu “ Balıkesir’i ve Körfezi yakından takip ediyorum ancak Gömeç çok bakir ve yeni hizmetlere aç bir ilçe o yüzden sizin yaptığınız işler bizim için daha da önemli,Başarılı işlere imza atıyorsunuz. Daha da güzellerini yapacağınıza olan inancım tam. Bu dönem birlik ve beraberlik dönemi. El ele vererek, ülkemizi kalkındıracak projeleri hayata geçireceğiz” dedi.

19/09/2020 Gün Ortalama:1391  Bugün 298 Ziyaret var  Sitede 6 kişi var  IP:3.228.10.17