Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

ESNAF’TAN GÖMEÇ BELEDİYE BAŞKANI MEHMET İREM HİMAM’A TEŞEKKÜR.

BAŞKAN HİMAM “ESNAF VE VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ.

Dünya da ve ülkemizde yaşanan corona virüs salgını için alınan tedbirler beraber Gömeç’li esnaf zor günler geçiriyor. Bu zor günlerinde birazda olsa esnaf  ve vatandaşın rahatlaması için Muhasebe birimine talimat veren  Gömeç belediye başkanı Mehmet İrem Himam sosyal belediyecilik anlayışı ile 2019 dan kalan esnaf ve çalışanların alacaklarını ödedi.

Gömeç muhasebe müdürlüğüne verdiği talimatla geçtiğimiz günlerde yaklaşık iki milyon lira civarı ödeme gerçekleştiren belediye başkanı Mehmet İrem Himam” bu zor günlerde esnafımıza ve halkımıza birazda olsa destek olabilmek için elimizden geleni yaptık ve yapacağız da 2019 yılından alacağı olan bütün esnaf ve çalışanlarımızın ödemelerini yaptık şuan 2020 yılının ödemelerini de periyodik olarak yapıyoruz  gün birlik günü bugünlerde birbirimize destek olacağız” dedi.

Başkan  Himam, bu zor günlerde belediye içerisinde ekibimizle gerekli görüşmelerin yapmasının ardından ilk iş olarak esnafın 2019  alacağının ödenmesi için Mali Hizmetler Müdürlüğü'ne talimat verdi.

Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından ise esnafın parası ödendi.  Mali Hizmetler Müdürü Zuhal Atlı Keskin, Başkan HİMAM'ın talimatları doğrultusunda belediyeden alacağı olan esnafa ödeme yapıldığını söyledi.

Yeni bir süreci başlattıklarını ifade eden Gömeç  Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam ise, “Bin bir zorlukla mücadele eden küçük esnafın bir nebze olsun rahat bir nefes alması adına belediyeden geçmişe yönelik alacaklarının ödenmesini sağladık. Bundan sonraki süreçte de esnafın alacaklarının düzenli bir şekilde ödenmesine azami dikkat edeceğiz” dedi.

ESNAF’TAN BAŞKAN HİMAM’A TEŞEKKÜR.

Dünya da ve ülkemizde yaşanan corona virüs salgını için alınan tedbirlerle beraber bu zor günlerde esnafın yanında olan ve alacaklarını ödeyerek birazda olsa esnafın rahat bir nefes almasını sağlayan Başkan Himam’a Esnaftan teşekkür gecikmedi.

Bu zor günlerde 2019 yılından Alacaklarını alan esnaf gazetemize yaptığı açıklamada “Bu dönemde biz esnaf olarak zor günler geçiriyoruz bazı arkadaşlarımız dükkanı kapattı, bazı arkadaşlarımız siftahsız dükkan kapattıkları bu günlerde Başkanımız Mehmet İrem Himam’ın esnafa yaptığı bu destek için kendisine teşekkür ediyoruz” dediler.

03/04/2020 Gün Ortalama:1376  Bugün 560 Ziyaret var  Sitede 9 kişi var  IP:3.235.30.155