Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

KARAAĞAÇTA BÜYÜKŞEHİR’İN YATIRIMLARI SÜRÜYOR (FOTOĞRAFLI)

 Balıkesir’in Gömeç ilçesine bağlı Karaağaç Mahallesini sahile bağlayan Artur sitesi yolunda Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol yapım çalışmalarına hız kesmiyor.

Gömeç Belediye Başkanı Kazım Arslan’ın girişimleri sonucu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin programına alınan Karaağaç Mahallesi 7 Km olan Artur (Arkent) sitesi yolu başlatılan yapım çalışmaları ile genişletilerek yeniden yapılmaya başlandı.

Yıllardır hizmet veren yol bugüne kadar yapılan bakım ve onarım çalışmalarına rağmen gelişen ve büyüyen Karaağaç Mahallesi ve sahilde bulunan sitelere cevap veremez duruma gelmesi sonucu, Gömeç’in genç ve dinamik Belediye Başkanı Kazım Arslan’ın Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur ile görüşmeleri sonucunda başlatılan çalışmalar ile yol genişletilerek uzun yıllar ihtiyaca cevap verilecek şekilde yapılıyor olması ise vatandaşlar tarafından sevinçle karşılanıyor.

Gömeç merkezinde kendi imkanları ile yol çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Gömeç Belediyesi Sahil kesiminde ve yeni mahallesi olan köy yollarında ki dolgu çalışmalarının tamamlandığı ve asfalt dökme çalışmalarının ise önümüzdeki günlerde başlayacağı da gelen bilgiler arasında.

07/06/2020 Gün Ortalama:468  Bugün 60 Ziyaret var  Sitede 3 kişi var  IP:34.204.168.209