Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

17 BİN GÖMEǒTE YAŞAYAN HALKIN HAKKI VAR.

Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam, belediye tarafından yapılan ihalelerin şeffa ve açık olması amacıyla yapılan ihaleleri halka açık olarak belediye bahçesinde yapıyor.

Gömeç Belediyesi, yapılan ihale sürecinde herhangi bir şaibenin oluşmaması, eşit rekabet ortamının sağlanması  ve yapılan alım satımların  en uygun fiyatla alınması ve satılması için doğrudan temin ve ihaleleri Gömeç belediyesinin önünde bulunan belediye bahçesinde yaklaşık 4 aydır  yapılmaya başladı.

Gömeç belediye başkanı Mehmet İrem Himam, halkın bir kuruşunun dahi heba olmaması için gayret ettiklerini belirtti. Belediyede şeffaflığın çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Himam, "Belediyede yaklaşık 17  bin Gömeç’te yaşayan halkın  hakkı var. Bu hakkı korumamız ve belediye kaynaklarını israf etmeden kullanmamız gerekiyor. Bundan dolayı belediyemizin ihtiyaç duyduğu malzemeleri hem en uygun fiyatla almak hem ihale ve doğrudan teminlerle ilgili oluşabilecek şaibeleri ortadan kaldırmak ve bütün esnafımıza eşit rekabet ortamı sağlamak amacıyla ihalelerimizi halkımızla beraber belediye bahçesinde yapıyoruz.  Bütün ihale ve doğrudan teminlerimiz halkımızın önünde yapılmaktadır." şeklinde konuştu.

15/07/2020 Gün Ortalama:943  Bugün 233 Ziyaret var  Sitede 5 kişi var  IP:3.237.43.68