Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

GÖMEÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜNÜN YENİ BAŞKAN VE YÖNETİM KURULU BELLİ OLDU.

Gömeç Belediyespor Kulübü gerçekleştirilen olağan genel kurul toplantısıyla yeni yönetim kurulunu belirledi. Gömeç belediye Başkanı Mehmet İrem Himam Gömeç Belediyespor Kulübü’nün yeni başkanı oldu

Balıkesir’in en önemli amatör spor kulüplerinden birisi olan Gömeç Belediyespor Kulübü’nde olağan genel kurul yapıldı.3 Temmuz gerçekleştirilen genel kurul toplantısında Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam Gömeç Belediyespor Kulübü’nün yeni başkanı seçildi. 7 asil ve 7 yedek üyeden oluşan Başkan Mehmet İrem Himam’ın yönetim kurulu listesi şu şekilde: Senay Çankaya, Mustafa Akçay, Cengiz Cesur, Ahmet Başkent, Mustafa Yılmaz ve  Fehim Horozlar oldu.

BAŞKAN HİMAM: DAHA BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Yeni yönetim kurulunun Gömeç Belediyespor Kulübü için hayırlı olmasını dileyen Başkan Mehmet İrem HİMAM, “Gömeç Belediyespor Kulübü Türkiye’nin en büyük amatör spor kulüpleri arasında yer alıyor. Böyle bir kulübe hizmet edeceğimiz için heyecanlıyız. Geçmiş dönemde görev yapan Gömeç Belediye Başkanlarımız ve kulüp başkanlarımız burada çok önemli işlere imza attılar. Gömeç sporda önemli bir marka haline getirdiler. Bu bir devir teslim durumundan ibarettir. Bizde yeni yönetim kurulu olarak Gömeçspor’a destek veren gönülden bağlı spor sever taraftarımızın desteğiyle çok daha büyük başarılara imza atmak için çalışacağız ilk işimiz olarak Gömeç spor tesislerinin adını geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Gömecimizin değerli spor adamlarından Kemal Karagözoğlu adını Gömeçspor kompleksine vererek adını Gömeç’te yaşatacağız. Artık Kemal Karagözoğlu spor kompleksi adı Gömeç’te  kullanılacak.” ifadelerini kullandı.

 

06/08/2020 Gün Ortalama:1521  Bugün 304 Ziyaret var  Sitede 11 kişi var  IP:3.231.25.104