Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

İL BAŞKANIN’DAN GÖMEÇ İLÇE TEŞKİLATINA HAYIRLI OLSUN ZİYERETİ.

Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, Yeni bir oluşum sürecinden geçen MHP Gömeç İlçe Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İl başkanı Yüksel’e ziyareti sırasında il yöneticileri de eşlik ederken, MHP Gömeç  İlçe Muammer Birdar ve ilçe yöneticileri  tam kadro misafirlerini parti binasında karşıladılar.

Ziyarette  açılış konuşmasını yapan MHP Gömeç  İlçe Başkanı Muammer Birdar , kendilerini ziyaret eden MHP Balıkesir  İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel  ve il yöneticilerine teşekkür ederek, ziyaretin kendilerini onurlandırdığını söyledi. Birdar, İl başkanlığının programları doğrultusunda Gömeç genelinde önemli çalışmalar yürüteceklerini de vurgulayarak, önümüzdeki dönemde  Gömeç’te  daha etkin bir MHP görüleceğini söyledi.

Birdar’ın konuşmasının ardından söz alan Balıkesir MHP İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel,  ziyaretin geç saatte olmasına rağmen, Gömeç İlçe Teşkilatı’nın gösterdiği duyarlılıktan dolayı memnun olduğunu belirterek, yeni dönemde gece gündüz demenden tüm kadroların çalışacağını belirtti. Yüksel, daha sonra ise Türkiye’nin gündemini oluşturan konulara dahil partililere görüşlerini aktardı ve onlarla sohbet etti.

Toplantının ana konusunun ise, önümüzdeki dönemde yapılacak olan çalışmalar olduğunu kaydeden Yüksel, tüm ilçeleri tek tek ziyaret ederek, koordineli bir şekilde çalışmaya başladıklarını ifade etti. İl Başkanı Yüksel, daha sonra ise yapılacak projeler ve çalışmalar hakkında ilçe teşkilatı üyelerine bilgiler verdi.

MHP Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel’in konuşmasının ardından ise, partililer kendilerine sunulan ikramlardan tadarak, gecenin geç saatlerine kadar sohbet ettiler.

11/08/2020 Gün Ortalama:1606  Bugün 320 Ziyaret var  Sitede 4 kişi var  IP:3.235.107.209