Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

GÖMEÇ BELEDİYESİN’DEN VATANDAŞA KOLAYLIK

Gömeç belediyesi Pandemi dolayısıyla bulaş riskini ortadan kaldırmak adına bugüne kadar çok sayıda uygulama gerçekleştirirken, Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam, yeni hizmete giren “işlemlerinizi internetten kolayca yapın” sloganı ile başlattıkları hizmetle ilgili gazetemize açıklamalarda bulundu.

Başkan Himam Gazetemize yaptığı açıklamada “Gömeç Belediyesi olarak pandemi süreci içerisinde vatandaşlarımıza daha nitelikli hizmet verebilmek ve bulaş riskini ortadan kaldırmak adına çeşitli çalışmalar yapmaya devam ediyoruz

15 Eylül 2020 itibariyle Vergi ödemeleri, Bilgi edinme, Tarife cetveli ( emlak inşaat maliyet fiyatları, emlak mahalle sokak fiyatları, emlak arazi fiyatları, çtv grup/ derece fiyatları) işlemlerinin artık vatandaş Belediyeye gelmeden Gömeç Belediyesi “ebelediye.gomec.bel.tr” resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştire bilecek vatandaşımıza sunduğumuz bu hizmet sonrası vatandaştan işlemlerini belediyeye gelmeden online yapabilecek. Bulaşıcılığı azaltabilmek adına biz, özellikle hemşerilerimizden şunu rica ediyoruz. Vatandaşlarımızdan, belediyeye yatırılacak vergileri, yapılacak ödemeleri varsa bunları mutlak suretle internet üzerinden ödemelerini rica ediyorum. Yani kendimiz internet kullanamıyorsak, yakınlarımız vasıtasıyla bu işi yaptırma imkanına sahip olalım” dedi.

 

Table './gome3097_gomed/usersayac' is marked as crashed and should be repaired