Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

DEVA PARTİSİ EDİP UĞURLA BİRLİKTE BAŞKAN ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Balıkesir’de teşkilatlanma çalışmaları kapsamında Deva Partisi, Körfez Bölgesi’ne bir dizi ziyarette bulundu.

DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve Genel başkan Yardımcısı Ahmet Edip Uğur ve DEVA Partisi İl Başkanı Av. Kemal Aydemir heyet öncülüğündeki DEVA Partisi ekibi ilk ziyaretlerini Edremit İlçesi Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’a yaptı. Edremit İlçe Teşkilatlarının çalışmalarını yakından takip edeceklerini ve teşkilatların her an seçim olacakmış gibi hazır olmalarını istediklerini ifade eden İl Başkanı Aydemir;

“Her zaman tam kadro olarak sahada olacağız, karınca ordusu gibi çalışacak, Balıkesir’in her yerini karış karış gezeceğiz, halkımızın dertlerini kendimize dert edinecek ve çözümler üreteceğiz. Ziyaretlerimizi her an seçim olacakmış havası içerisinde gerçekleştirecek ve herkesi kucaklayan olacağız.

Dertlere DEVA olacak en güçlü kadroyu bünyesinde barındıran siyasi arenadaki tek parti DEVA Partisi yani biziz ” ifadelerinde bulundu

Körfez Bölgesi’nde Konuşuldu

Edremit ziyareti sonrasında ilk olarak Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, sonra Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İlhan İrem ve en son olarak Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’i makamlarında ziyaret eden DEVA PARTİSİ Heyeti, başkanlarla Körfez Bölgesiyle ilgili sohbet ettiler.

Deva Partisi Heyeti, ziyaretler sonrasında Balıkesir’e dönerken kendilerine gösterilen nezaketten büyük memnuniyet duyduklarını da ifade ettiler.

Yapılan Körfez Bölgesi ziyaretine Altıeylül İlçe Başkanı Can Çağrı Yeşilsu, Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Table './gome3097_gomed/usersayac' is marked as crashed and should be repaired