Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

YENİ BAŞKAN YENİ İLÇE BİNASI

AK Parti Gömeç İlçe Başkanlığı, yeni hizmet binasının açılışı partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Açılışta konuşma yapan Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ , “AK Parti Türkiye’nin çimentosudur” dedi.

Gömeçte yapılan 7. olan kongre sonrası yeni seçilen ilçe başkanı Eşref Uslu’nun gayretleriyle yeni yerinde halka yakın ve Ak Partiye yakışır şekilde hazırlanan ilçe binasının açılışı davetlilerle beraber yapıldı.

İlçe  binasının açılışına, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Balıkesir il Koordinatörü, Denizli Milletvekili Şahin Tin, Balıkesir il Başkanı Ekrem Başaran, Balıkesir Milletvekilleri Belgin Gökçe Uygur, Dr. Mustafa Canbey, Adil Çelik, Yavuz Subaşı, Pakize Mutlu Aydemir, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Meral Yıldız Cengiz, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Zahid Bayram, Ak Parti Geçmiş dönem Milletvekilleri Ali Aydınlıoğlu ve Cemal Öztaylan, Balıkesir İlçe Belediye Başkanlarından Hasan Avcı, Dinçer Orkan,  Emin Ersoy, Balıkesir Ak Parti ilçe başkanları, Ak Parti Kadın kolları ,Ak Parti Gençlik kolları, Muhtarlar, Oda başkanları ve çok sayıda AK Parti üye ve Gömeçli halkın yoğun katılımıyla birlikte Gömeç Ak Parti ilçe binası yeni yerinde hizmete girdi.

 

Kurdele kesiminin ardından Gazetemize açılamada bulunan Gömeç Ak Parti İlçe başkanı Eşref Uslu “Bugün 7. Olağan kongremizi yaptık inşallah hayırlara vesile olur biz Gömeç için buradayız vatandaşa hizmet için buradayız bizi bilen bilir biz gece gündüz halkımızın yanında onlarla beraber acısında tatlısında varız biz hizmet adamıyız” dedi. Yeni Açılan parti binası için ise şöyle konuştu “Eski binamız biliyorsunuz üst katta vatandaş için üst katlara çıkmak zor oluyordu bizde parti Binamızı daha çok ulaşıla bilen bir yerde yapmayı planladık elhamdülillah başardık Ak Partiye yakışır halkımıza yakışır en önemlisi Gömeç’e yakışır  bir ilçe binası açtık bize destek olan herkesten Allahrazı olsun” dedi.

Gömeç ilçe binası Açılışında konuşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, “ Bu gün burada çok güzel bir kongre gerçekleştirdik, şimdide partimize yakışır halkımıza yakın bir ilçe binasının açılışını gerçekleştiriyoruz emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ilçe başkanımız Eşref Usluya görevinde başarılar diliyorum” dedi. Ve ekledi “AK Parti kadrolarının Türkiye’yi aydınlık yarınlara taşıyacak en donanımlı, en vizyoner, en vatansever kadro olduğunu belirterek, ’Adalet ve Kalkınma Partisi Türkiye’nin çimentosudur. Geçtiğimiz 15 yılda ülkemizin dört bir köşesini yatırımlarla eserlerle donattık. Engellere, sabotajlara, kirli operasyonlara rağmen millete hizmet yolundan bir adım dahi geriye atmadık. 2005’ten bu yana 9,2 milyon kişiye ilave istihdam oluşturduk. Bizim niyetimiz, milletimize hizmet, menzilimiz de büyük ve güçlü Türkiye oldu. Tek millet, Türk’üyle, Azeri’siyle, Terekeme’siyle Kürt’üyle tek millet. 83 milyon tek millet. Biz yaratılanı Yaradan’dan ötürü sevdik, bizde ayırım yok. Türkiye Cumhuriyeti devleti çatısı altında tek millet, tek bayrak, tek vatan olarak yolumuza devam ediyoruz. Onun için hep beraber bir olacağız. Hep birlikte Türkiye olacağız. Aramıza fitne sokmak isteyenlere de fırsat vermeyeceğiz. 2023 hedeflerimize ulaşmamıza mani olamayacaklar. Ülkemize yönelik siyasi ve ekonomik saldırıların arttığı bir dönemde bizim daha fazla ter dökmemiz, daha fazla çalışmamız, çalmadık kapı, kazanılmadık gönül bırakmamamız gerekiyor. AK Parti Türkiye’nin çimentosudur” dedi.

Table './gome3097_gomed/usersayac' is marked as crashed and should be repaired