Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

İKİ BELEDİYE ARASINDAKİ DOSTLUK GÖMEǒE HİZMET GETİRDİ.

Bursa Nilüfer Belediyesi yaz ayına girerken Gömeç sınırları içerisinde bulunun köy ve ova yollarının kış ayından çıkılmasıyla birlikte bozuk olan yolların düzelme çalışmasına destek  Balıkesir büyükşehir belediyesinden karşılayamayınca soluğu kardeş belediye olan Bursa Nilüfer belediyesinde almıştı. İki belediye Başkanının yapmış oldukları görüşmede B ursa Nilüfer belediye Başkanı Turgay Erdem Fen İşleri Müdürlüğüne talimat vererek Gömeç  belediyesine 1 aylığına yolların yapılması ve vatandaşın daha iyi hizmet alması için ekipman göndermiş ve bozuk olan yolları yaklaşık 25 gün içerisinde onarmıştı. Bunun üzerine teşekkür ziyaretine giden Gömeç Belediye Başkanı Mehmet irem Himam Nilüfer Belediye başkanından Gömeç’e daha iyi hizmet vere bilmek için iş makinası ve araç istemiş, iki belediye Başkanının sıkı dostlukları sayesinde Gömeç belediyesinin yetersiz olan araç filosuna Nilüfer  Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne Bağlı 1 adet Kepçe, 1 adet ağır tonajlı yük kamyonu ve 1 adet binek aracı da Nilüfer belediye Başkanı Turgay Erdem  Gömeç belediyesine hibe eti.

Bursa Nilüfer  Belediye Başkanı Turgay Erdem, belediyeler arası ilişkileri güçlendirmek ve dayanışmayı teşvik etmek amacıyla Gömeç  belediyesine destek olduklarını söyledi Erdem "Mali olanaksızlıklar içinde hizmet üretmeye çalışan kardeş belediyemiz Gömeç belediyesine 1 adet Kepçe, 1 adet ağır tonajlı yük kamyonu ve 1 adet binek aracı hibe ettik. Belediyeler arası desteğin önemli olduğunu düşünüyoruz" dedi.

Başkan Turgay Erdem'e duyarlılıkları ve destekleri için teşekkür eden Başkan Himam, "Türkiye'ye örnek olan projeleri birçok yerel yönetime ilham veren Nilüfer Belediyesi'nin destekleri maddi ve manevi anlamda bizim için çok değerli bize yaptıkları hibe araçlar için çok teşekkür ediyorum" dedi.

 Nilüfer Belediyesinden bakımı yapılmış bir şekilde  teslim alınan araçlar Gömeç Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü şantiyesine getirildi.

 

 

 

 

 

 

Table './gome3097_gomed/usersayac' is marked as crashed and should be repaired