Türkçe
AYVALIK

Gömeç TONE OTEL

GÖMEÇ BELEDİYESİ EMİTT FUARINDAN ÖDÜLLE DÖNDÜ

Balıkesir’in Gömeç ilçesi, bu yıl 20.si düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarı’ndan (EMİTT) en sempatik stant ödülüyle döndü.

Geçtiğimiz yıl ilk kez katıldığı fuarda, Arabesk Müziğin Babası olarak nitelendirilen Orhan Gencebay’ın yanı sıra birçok ünlü ismin de ziyaret ettiği Gömeç standının bu yıl da oldukça yoğun ilgi gördüğü gözlendi.

Fuar’dan Gömeç Belediyesi’nin ‘En Sempatik Stant’ ödülüyle dönmesini büyük bir başarı olduğu belirtilirken, konuyla ilgili muhabirimizin sorularını yanıtlayan Gömeç Belediye Başkanı Kazım Arslan, “Bu yıl ikinci kez katıldığımız fuarda yine ilçemizi en iyi şekilde tanıttığımıza inanıyorum. Amacımız Gömeç’imizin denizini, kumunu, tarihi değerlerini ve kültürel renkleriyle zeytin ve zeytinyağını en iyi şekilde tanıtabilmekti. Bu amaçla kurduğumuz standımıza yerli ve yabancı binlerce insan ziyaret etti. Fuarda birçok turizm firması ile temaslarda bulunarak ilçemizde bulunan Atatürk Kayalıkları başta olmak üzere doğal zenginliklerimiz hakkında tanıtımlar yaptık. Sonuçta ilçemizi dünyanın 5. büyük dev fuarında en iyi şekilde temsil ettik. Fuarın son gününde de bir çok ülke ve kentin layık görülemediği ‘En Sempatik Stantı’ ödülüne layık görüldük. Çok mutluyuz” diye konuştu.

Başkan Arslan, fuarda Gömeç’in en iyi şekilde tanıtılması içinde destek veren Gömeçli firmalara da teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

24/01/2020 Gün Ortalama:2156  Bugün 379 Ziyaret var  Sitede 3 kişi var  IP:35.172.195.82