TürkçeAYVALIKGündem : BELEDİYE’DEN ÇEVREYE DUYARLI SİVRİSİNEK MÜCADELESİ

Gömeç Belediyesi, ilçe sakinlerinin rahat bir yaz mevsimi geçirmesi için yürüttüğü sivrisineklerle mücadele çalışmalarında ‘biyolojik larva ilacı’ kullanarak hem çevreye hem de ekosisteme zarar vermiyor.

Gömeç Belediyesi, havaların ısınmasıyla sivrisineklerle müc...

Gündem : GÖMEÇ BELEDİYESİ İSTİHDAM SAĞLAYACAK

Balıkesir’in Gömeç ilçesinde Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam, kurulacak tekstil atölyesi ile 60 kadın işçiye istihdam sağlamayı hedeflediklerini açıkladı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı ziyaret ederek destek isteyen Himam, “SOGEB 2021 Projeleri kapsamında G...

Gündem : BURHANİYE PLAJLARI DÜZENLENİYOR

Burhaniye’deplaj kumsal düzenleme çalışmaları başladı.

Burhaniye’nin Dünyaca ünlü plajları yaza hazırlanarak düzenlenmeye başlandı. Burhaniye Belediyesi Te...

BAŞKAN HİMAM YAŞLILARI UNUTMADI.

Koronavirüs salgını nedeniyle uzun süredir toplumdan izole bir hayat sürdürmek zorunda kalan ilçedeki bazı yaşlı sakinleri evlerinin kapısından ziyaret eden Başkan Himam, yaşlı vatandaşların sorunlarını dinledi ve Yaşlılar Haftası’nı kutladı.

Gerçekleştirdiği anlamlı ziyaretlerin ardından gazetecilerin sorular...

AK PARTİDEN YATIRIM

Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, Balıkesir’de çözüm bekleyen sorunlarla ilgili Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu. Başkan Başaran, yapılan görüşmeler neticesinde Balıkesir OSB’de yaşanan genel elektrik sistemi ve entegrasyonu ile mahallelerimizin doğalgaz talepleri konusunda gerekli girişimlerin yapıldığını söyledi.

Gündem :  GÖMEÇ BELEDİYE SİNDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEVİNCİ.

Balıkesir’in Gömeç ilçesinde, Gömeç Belediyesi bünyesindeki Personel A.Ş. ile DİSK’e bağlı Genel - İş sendikası arasında, çalışanlarının haklarını ve çalışma standartlarını kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Pandemi koşulları nedeniyle belediye bahçesinde Gömeç...


06/08/2021 Gün Ortalama:2396  Bugün418 ziyaret var  Sitede 7 Kişi var  IP:3.235.227.117