TürkçeAYVALIKSON ŞAMPİYON SAHAYA İNİYOR

Geçtiğimiz sezon Süper Amatör lige yükselen Gömeç Belediyespor Yeni sezon için çalışmalar başladı.

Yaptığı transferlerle dikkat çeken Gömeç Belediyespor yeni sezon öncesi sahaya indi. Teknik Direktör Fehim Bal, yeni sezonun hayırlı olmasını diledi.

Sezon öncesi yaptığı transferlerle kadrosunu güçlendiren ve iddialı bir kadro kuran Gömeç Belediyespor’da yeni sezon öncesi hazırlıkla...

MAHALLE VE OVA YOLLARININ YAPIMI HIZLA DEVAM EDİYOR.

Gömeç Belediyesi, üreticilerin tarla ve bağlarına rahat ulaşabilmesi için ova yollarında düzenleme çalışması yapıyor. Gömeç Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçede bulunan mahallelerde arazi yollarını düzenliyor. Üreticilerin tarla ve bağlarına rahatlıkla ulaşmalarına imkan tanıyan belediye ekipleri, belirli bir program dahilinde bozulan ova yollarını düzenliyor.

SÖZ VERDİK SÖZÜMÜZÜN A...

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu "Gömeç Bizim İçin değerli"

Balıkesir'de ziyaretlerde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gömeç ilçesine geldi.

Balıkesir'de ziyaretlerde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gömeç ilçesine geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'li Gömeç Belediyesini ziyaret etti. Kılıçdaroğlu'nu Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam ve çok say...

GÖMEÇ’TE BAYRAM COŞKUSU.

Gömeç Kaymakamı Önder Coşğun ve Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam bayramda çalışan personeli ziyaret ederek onlarla bayramlaştı.

Kaymakam Önder Coşğun, Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam, İlçe Emniyet Müdürü Murat Görgülü, İlçe Jandarma Komutanı Erol Büyüktopçu ,İlçe Müftüsü İsmail Yıldız,Gömeç Başhekim DR Damla Özdemir ve Gömeç Nüfus Müdürü H&u...

SİVRİ SİNEK MÜCADELESİ GÖMEÇ BELEDİYESİNE KALDI.

Balıkesir büyükşehir belediyesi çevre koruma daire başkanlığı tarafından Balıkesir ilçelerindeki sivri sinek ve haşereyle mücadele çalışmaları Büyükşehir tarafından sürdürülürken geçen ay alınan bir kararla eylül ayına kadar ilçe Belediyelere devredildi.

Alınan bu ani karar ilçe belediyelerinde tepkiyle karşılanırken hızlı bir şekilde ansızın devredilmesi işe belediyeleri hazırlıksız yakaladı.

G&o...

Gömeç polisi huzur uygulamalarını sürdürüyor

Balıkesir’in Gömeç ilçesinde, İlçe Emniyet Amirliği bünyesindeki ekiplerin düzenli olarak sürdürdükleri huzur operasyonlarda; 6 ayrı suç dosyasından aranan olmak üzere çeşitli suçlardan aranması olan 3 aranan şahısın yanı sıra; 1,82 gramı eroin 6,72 gramı esrar maddesi olmak üzere 8.54 gram uyuşturucu ele geçirildi.

Gömeç’te polis ekiplerinin yapmış olduğu planlı çalışmaları sonucu Y.&Cce...


06/08/2021 Gün Ortalama:2396  Bugün377 ziyaret var  Sitede 6 Kişi var  IP:3.235.227.117