TürkçeAYVALIKGÖMEÇ STADI LİGE HAZIR.

Bu sene süper amatör lige yükselerek şehre büyük bir heyecan yaşatan Gömeç belediyespor stadı bakım çalışmaları sürüyor. Gömeç ilçe emniyet amirliği ekipleri sezon öncesi sporcu ve taraftar güvenliği amaçlı yapılmasını istedikleri eksiklerin bir an önce sezon öncesi yerine getirilmesi için yoğun bir çalışma yapılırken Gömeç belediye spor başkanı Latif Atıcı ve yönetim kurulu çalı...

GÖMEÇ FESTİVALE DOYDU.

Gömeç ‘in kurtuluş günün de Gömeç Belediyesinin düzenlediği 1. Zeytin dalı kültür ve sanat festivali Şenlikleri festivalin ilk gününde hızlı başladı.

Gömeç’in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 97. Yılı Etkinlikleri, Cumhuriyet Meydanında; Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile devam eden programda, Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam gerçekleştirdi Başkan Hima...

BAŞKAN HİMAM’DAN GÖMEÇ HALKINA TEŞEKKÜR.

Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam, 6-7-8 eylül tarihleri arasında bu yıl birincisi düzenlenen Gömeç 1. Zeytin dalı kültür ve sanat festivali Şenlikleri’ne katkı sağlayan ve katılan herkese teşekkür etti.

Belediye Başkanı Himam, gazetecilere yaptığı açıklamada, bu yıl ilkini gerçekleştirdikleri Gömeç 1. Zeytin dalı kültür ve sanat kültürlerini yaşatmaya çalıştıklarını söyledi.

...

"Gömeç de Roman Kültürünü Geliştirme ve Dayanışma Derneği açıldı."

Açılış kurdelesini Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam, Gömeç Kaymakam Vekili Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Milletvekilleri; Selin Sayek Böke, İlhan Cihaner, Ensar Aytekin ve Özcan Purçu,CHP Gömeç ilçe başkanı Şeref Lale, Gömeç Roman Derneği başkanı Kenan Say ile birlikte kestiler.

Kemal paşa mah. Baski binası altında dernek açılış t&ou...

CHP, 96. YIL DÖNÜMÜ GÖMEÇ’TE KUTLANDI.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde 9 Eylül 1923'te siyasi faaliyetine başlayan Cumhuriyet Halk Partisi, 96. yaşını kutluyor. CHP Gömeç İlçe teşkilatı kutlamalara Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen etkinlikle başladı.

"Cumhuriyet Halk Partisi bu milletin adıdır"

Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı önünde başlayan etkinliğe çok sayıda CHP'li katıldı. Çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile baş...

GÖMEÇ FESTİVALE HAZIR.

Tarih öncesi dönemlerden bu yana bolluk ve bereketle özdeşleşen zeytinin Ege’de yetiştiği en önemli bölgelerden olan Balıkesir’in şirin İlçesi Gömeç , 6-7-8 Eylül 2019 tarihlerinde düzenlenecek Gömeç zeytin Dalı ve sanat Festivali’ne hazırlanıyor.

6 Eylül Cuma akşamı Sahil Liman da Suavi konseri ile başlayacak olan festival, 7 Eylül Cumartesi günü ünlü sanatçı Levent Üzümcü, Anl...


28/10/2021 Gün Ortalama:2859  Bugün486 ziyaret var  Sitede 9 Kişi var  IP:3.235.179.111