TürkçeAYVALIK15 TEMMUZ DESTANI BURHANİYE’DE YAŞANDI…

15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminin yıldönümünde tüm Türkiye'de olduğu gibi Burhaniye’de de çeşitli etkinlikler düzenlenerek birlik ve beraberlik mesajı verildi.

15 Temmuz’un yıl dönümünde Burhaniye’de ki etkinlikler saat 20.00’da ki kortej yürüyüşü ile başladı. Burhaniye Karınca Deresi Köprüsü’nde başlayan korteje katılım yoğun olurken vatandaşlar mehteran eşliğinde, ellerinde Tür...

GÖMEÇ’TE KARNE HEYECANI.

Gömeç’te düzenlenen sene sonu karne törenin Gömeç İmam Hatip Orta okulunda düzenlenen törenle dağıtıldı.

Törende; Gömeç ilçe kaymakam vekili Namık Kemal Nazlı, Gömeç belediye Başkan yardımcısı Eşref Uslu, Gömeç İlçe Millieğitim Müdürü Aytaç Ayaz, okul müdürü, öğretmenler, öğrenciler ve veliler hazır bulundu.

Protokol üyelerinin karne verirken, &o...

GÖMEÇ’TE YIL SONU SERGİSİ

Gömeç’te, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nün düzenlediği yıl sonu sergisi ilgi gördü. Serginin kurdelesini, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Ayaz ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Nurten Akhun ile kurs öğretmenleri birlikte kesti.
Gömeç Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün sezonda açtığı kurslar tamamlanırken, İsmail Özgün Kültür Merkezi’nde a&...

Ayvalık’ta Sebze ve Meyveciler 300 çocuğu sevindirdi

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Sebze ve Meyveciler Odası yönetimi tarafından ihtiyaç sahibi 300 çocuk tepeden tırnağa giydirildi. Oda yönetiminin erken bayram hediyesinin dağıtımı ise adeta karnaval havasında gerçekleşti.

Ayvalık’ta Başkan Elmas Özmen’in öncülüğünde ilçedeki sosyal farkındalık projelerine de destek veren Sebze ve Meyveciler Odası ilçedeki ihtiyaç sahibi 300 çocuğa bayram arma...

AYVALIK’TA FETÖ OPERASYONU: 11 GÖZALTI

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki ekipler tarafından FETÖ/PDY’ye yönelik düzenlenen operasyonda Balıkesir Üniversitesi Ayvalık Meslek Yüksekokulu Müdürü’nün de aralarında bulunduğu 11 şüpheli gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, polis tarafından yapılan çalışmada hakkında FETÖ/PDY terör örgütüne üye olmak su&ccedi...

BAŞKAN UYSAL GENÇLER İLE BİR ARAYA GELDİ

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal Gençlik Merkezini ziyaret ederek gençler ile bir araya geldi.

Burhaniye’yi yurt içinde ve yurt dışında yapılan birçok organizasyonda en iyi şekilde temsil eden Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi’ni ziyaret ederek gençler ile bir araya gelen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, çalışmaları hakkında bilgi alırken gençlerle de sohbet etti. Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi’nde...


03/12/2021 Gün Ortalama:1737  Bugün501 ziyaret var  Sitede 11 Kişi var  IP:3.89.204.127