TürkçeAYVALIKBAŞKAN HİMAM’DAN GÖMEÇ HALKINA TEŞEKKÜR.

Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam, 6-7-8 eylül tarihleri arasında bu yıl birincisi düzenlenen Gömeç 1. Zeytin dalı kültür ve sanat festivali Şenlikleri’ne katkı sağlayan ve katılan herkese teşekkür etti.

Belediye Başkanı Himam, gazetecilere yaptığı açıklamada, bu yıl ilkini gerçekleştirdikleri Gömeç 1. Zeytin dalı kültür ve sanat kültürlerini yaşatmaya çalıştıklarını söyledi.

...

"Gömeç de Roman Kültürünü Geliştirme ve Dayanışma Derneği açıldı."

Açılış kurdelesini Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam, Gömeç Kaymakam Vekili Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Milletvekilleri; Selin Sayek Böke, İlhan Cihaner, Ensar Aytekin ve Özcan Purçu,CHP Gömeç ilçe başkanı Şeref Lale, Gömeç Roman Derneği başkanı Kenan Say ile birlikte kestiler.

Kemal paşa mah. Baski binası altında dernek açılış t&ou...

CHP, 96. YIL DÖNÜMÜ GÖMEÇ’TE KUTLANDI.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde 9 Eylül 1923'te siyasi faaliyetine başlayan Cumhuriyet Halk Partisi, 96. yaşını kutluyor. CHP Gömeç İlçe teşkilatı kutlamalara Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen etkinlikle başladı.

"Cumhuriyet Halk Partisi bu milletin adıdır"

Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı önünde başlayan etkinliğe çok sayıda CHP'li katıldı. Çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile baş...

GÖMEÇ FESTİVALE HAZIR.

Tarih öncesi dönemlerden bu yana bolluk ve bereketle özdeşleşen zeytinin Ege’de yetiştiği en önemli bölgelerden olan Balıkesir’in şirin İlçesi Gömeç , 6-7-8 Eylül 2019 tarihlerinde düzenlenecek Gömeç zeytin Dalı ve sanat Festivali’ne hazırlanıyor.

6 Eylül Cuma akşamı Sahil Liman da Suavi konseri ile başlayacak olan festival, 7 Eylül Cumartesi günü ünlü sanatçı Levent Üzümcü, Anl...

POLİS VE VATANDAŞ EL ELE

Balıkesir ’in Gömeç ilçesinde, Gömeç İlçe Emniyet Amirliğine bağlı trafik polisleri, şehir merkezinde hatalı park yapan sürücülere trafiği rahatlatmak için ilginç bir yöntemle uyarıyor.

Gömeç kent merkezinde yaşanan yoğun park hatalarının ardından, cezanın çare olmadığını gören Gömeç İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, trafik dersi niteliğinde notlar bırakarak sürüc...

ZAFER BAYRAMI GÖMEÇ’TE COŞKULU KUTLANDI.

Gömeç’te, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97'nci yıl dönümü kutlamaları kapsamında fener alayı düzenlendi.

Gömeç’te, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde fener alayı gerçekleştirdi. Yaya mahallesinden başlayarak, Cumhuriyet Meydanı'na kadar süren yürüyüşe Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam, Gömeç CHP İlçe başkanı Şeref lale, siyasi parti ve sivil topl...


23/09/2021 Gün Ortalama:3248  Bugün572 ziyaret var  Sitede 5 Kişi var  IP:3.238.95.208