TürkçeAYVALIKGündem : BAŞKAN HİMAM SORUNU YERİNDE ÇÖZDÜ.

Gömeç Ulubeyler mahallesinde Yağmur ve yeraltı suları ile su deposundan taşan sular sebebiyle bozulan Ulubeyler ve Kubaşlar arasındaki bağlantı yolu Gömeç belediye Başkanı Mehmet İrem Himam'ın Fen İşleri Müdürlüğüne verdiği talimatla çözüme kavuşturuluyor. Mahalle sakinlerinin sorunu haline gelen yol bozuldukça sık sık asfalt yapılmasına rağmen çöken yoldaki su b...

Gündem : BELEDİYE’DEN ÇEVREYE DUYARLI SİVRİSİNEK MÜCADELESİ

Gömeç Belediyesi, ilçe sakinlerinin rahat bir yaz mevsimi geçirmesi için yürüttüğü sivrisineklerle mücadele çalışmalarında ‘biyolojik larva ilacı’ kullanarak hem çevreye hem de ekosisteme zarar vermiyor.

Gömeç Belediyesi, havaların ısınmasıyla sivrisineklerle müc...

Gündem : GÖMEÇ BELEDİYESİ İSTİHDAM SAĞLAYACAK

Balıkesir’in Gömeç ilçesinde Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam, kurulacak tekstil atölyesi ile 60 kadın işçiye istihdam sağlamayı hedeflediklerini açıkladı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı ziyaret ederek destek isteyen Himam, “SOGEB 2021 Projeleri kapsamında G...

Gündem : BURHANİYE PLAJLARI DÜZENLENİYOR

Burhaniye’deplaj kumsal düzenleme çalışmaları başladı.

Burhaniye’nin Dünyaca ünlü plajları yaza hazırlanarak düzenlenmeye başlandı. Burhaniye Belediyesi Te...

BAŞKAN HİMAM YAŞLILARI UNUTMADI.

Koronavirüs salgını nedeniyle uzun süredir toplumdan izole bir hayat sürdürmek zorunda kalan ilçedeki bazı yaşlı sakinleri evlerinin kapısından ziyaret eden Başkan Himam, yaşlı vatandaşların sorunlarını dinledi ve Yaşlılar Haftası’nı kutladı.

Gerçekleştirdiği anlamlı ziyaretlerin ardından gazetecilerin sorular...

AK PARTİDEN YATIRIM

Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, Balıkesir’de çözüm bekleyen sorunlarla ilgili Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu. Başkan Başaran, yapılan görüşmeler neticesinde Balıkesir OSB’de yaşanan genel elektrik sistemi ve entegrasyonu ile mahallelerimizin doğalgaz talepleri konusunda gerekli girişimlerin yapıldığını söyledi.


23/09/2021 Gün Ortalama:3248  Bugün554 ziyaret var  Sitede 5 Kişi var  IP:3.238.95.208