TürkçeAYVALIKVALİ YAZICI, “DEVLETİMİZ BÜTÜN İMKÂNLARI İLE VATANDAŞIMIZIN YANINDADIR”

Vali Ersin Yazıcı, yapımı devam eden okul, sosyal tesis ve sağlık merkezi yatırımlarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Beraberindeki yönetici heyetle inşaat alanlarını gezen Vali Yazıcı yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

“BİRÇOK İNŞAATIMIZ BÜYÜK BİR HIZLA DEVAM EDİYOR”

Vali olarak Balıkesir'de bulunuş amacını, hizmet üretmek ve kurumlara destek olmak...

Akülü engelli arabasına kavuştu

Balıkesir’in Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, Havran Yörük ve Oğuz Boyları Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Cavit Erden ve yönetim kurulu üyeleri ile Havran Tarlabaşı Mahallesin'de yaşayan bedensel engelli Emin Şentürk'ü ve ailesini ziyaret ederek akülü engelli arabası hediye ettiler.

Belediye Başkanı Emin Ersoy, “Herşeyin başı sağlık. Emin kardeşimiz kızamık hastalığından sonra bedensel engelli olarak kalı...

BURHANİYE’DE, 5 YILDA YAPILAN ALT YAPI ÇALIŞMASI

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal yaptığı çalışmalar ile gönüllerin efendisi oldu. Beş yıllık süreçte Burhaniye’nin geleceğine yatırım yaparak kalıcı eserler veren Uysal, sadece bir alanda çalışmalara değil, Belediye’nin her alanında işlerini ciddiyet ile yürüttü.

Göreve geldiğinde, Burhaniye’nin en büyük sorunlarından olan altyapı için çalışmalar başlatan Uysal, sorunlara kökten çöz...

GÖMEÇ KAZIM ARSLANLA YOLA DEVAM DEDİ.

.AK Parti’nin merakla beklenen Balıkesir ve İlçe Belediye Başkan adayları hafta sonu Balıkesir’de düzenlenen aday tanıtım toplantısında AK Parti genel Başkan yardımcısı seçim işleri Başkanı ve Sakarya milletvekili Ali İhsan Yavuz tarafından görkemli bir şekilde açıklandı. Yücel Yılmaz Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanırken, Gömeç Belediye Başkan Adayı yeniden mevcut Başkan Kazım Arslan oldu.

G&o...

Gömeç Polisi göz açtırmıyor

Balıkesir’in Gömeç İlçesinde, İlçe Emniyet Amirliği tarafından 07-14 Ocak 2019 tarihleri arasında yapılan başarılı operasyonların ilk günündeki çalışmalarda 5 ayrı olayda toplam 20 adet insan sağlığına zararlı hap, ruhsatsız tabanca, kurusıkı silah ve oluklu bıçak ele geçirilerek, yakalanan 5 kişi hakkında adli işlem başlatıldı. Aynı gün yapıla aranan şahıslara yönelik çalışmada ise aranması olan E.B. isimli şahıs yakalana...

AK PARTİNİN BALIKESİR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI.

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısında, Cumhur İttifakı'nın kentin 20 ilçesindeki belediye başkan adayları açıklandı. AK Parti'den 17, MHP'den ise 3 belediye başkan adayının tanıtıldığı toplantıda konuşan AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, 31 Mart'ta ittifakın, büyükşehir ve ilçe belediyelerinin tümünü kazanacağını söyledi.

AK Pa...


23/09/2021 Gün Ortalama:3248  Bugün554 ziyaret var  Sitede 5 Kişi var  IP:3.238.95.208