TürkçeAYVALIKGündem : CHP Lİ KADINLARDAN ESNAF KADINLARA ÇİÇEK..

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gömeç İlçe Kadın Kolları Başkanı Meral Atıcı ve Yönetimi geçtiğimiz gün kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle ilçe genelindeki esnafları ziyaret ederek, bayan esnafların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü çiçek vererek kutladılar.

Gündem : BURHANİYE İŞ SÖZLEŞMESİ’NDE BALIKESİR’DE ÖRNEK OLDU

Burhaniye Belediyesi KESK’e bağlı TÜMBEL-SEN ile Balıkesir’in en kapsamlı toplu iş sözleşmesini imzaladı.

Burhaniye Belediyesi Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası TÜMBEL-SEN ile 2021-2022 yıllarını kapsayan toplu iş sözleşmesinin akdini imzaladı. Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayış...

Gündem : GÖMEÇ TE HAZIRLIKLAR TAM GAZ DEVAM EDİYOR

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Gömeç Belediyesi, Güney Marmara Kalkınma Ajansı, Burhaniye Ticaret Odası, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ve Marmara Adalar Belediyesi ortaklığıyla yürütülen Su Altı Heykel Galerisinin ilk etabı olan 1. Kuzey Ege Gömeç Heykel Sempozyumunu toplantısı Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem HİMAM' ın odasında gerçekleşti.

Spor : BAŞKAN HİMAM A TEKVANDO TAKIMINDAN ZİYARET.

Gömeç belediye Başkanı ve aynı zamanda Gömeç belediyesi spor kulübü Başkanı Mehmet İrem Himam'a turnuva öncesi Gömeç belediyespor tekvando takımı ziyaret gerçekleştirdi.

9- 17 Mart 2021 tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak olan Turkish Open açık Avrupa şampiyonasına Göme&cced...

Gündem : Gömeç’te İŞGEM için ikinci adım

Balıkesir’in Gömeç ilçesinde, Gömeç Belediyesi’nin Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek olan İŞGEM Projesi için ikinci etap çalışmalar başladı.

Gömeç’in en önemli ekonomik kaynaklarından biri olan zeytin ve yan kolları üzerinde şekillenmesi planlanan İş Geli...

BAŞKAN HİMAM" HOŞ GELDİN BEBEK" DEDİ.

Gömeç Belediyesi ekipleri, yeni doğan tüm bebekleri, "Hoş Geldin Bebek Projesi" kapsamında evlerinde ziyaret ediyor. Doğumdan Vefata Her Anda Hep Birlikte anlayışı ile başlatılan proje kapsamında Gömeç Belediyesi Sağlık Hizmetleri personeli Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam ile birlikte ziyaretlerine başladı.


03/12/2021 Gün Ortalama:1737  Bugün499 ziyaret var  Sitede 10 Kişi var  IP:3.89.204.127