TürkçeAYVALIKAK PARTİDEN YATIRIM

Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, Balıkesir’de çözüm bekleyen sorunlarla ilgili Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu. Başkan Başaran, yapılan görüşmeler neticesinde Balıkesir OSB’de yaşanan genel elektrik sistemi ve entegrasyonu ile mahallelerimizin doğalgaz talepleri konusunda gerekli girişimlerin yapıldığını söyledi.

Gündem :  GÖMEÇ BELEDİYE SİNDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEVİNCİ.

Balıkesir’in Gömeç ilçesinde, Gömeç Belediyesi bünyesindeki Personel A.Ş. ile DİSK’e bağlı Genel - İş sendikası arasında, çalışanlarının haklarını ve çalışma standartlarını kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Pandemi koşulları nedeniyle belediye bahçesinde Gömeç...

Gündem : CHP GÖMEÇ KADIN KOLLARINDAN, 8 MART KADINLAR GÜNÜ BASIN BİLDİRİSİ..

CHP Gömeç Kadın Kolları, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle basın bildirisi yayınladı..

Sesimize ses olan değerli basın emekçileri,Emeğin hakkını ve eşit günlerin mücadelesini veren tüm kız kar...

Gündem : Balıkesir Üniversite hastanesi 1 yılda 130 bin test yaptı

Balıkesir Üniversite Hastanesi pandemi salgının başladığı Mart 2020 ayından bu güne kadar 130 bin 764 test gerçekleştirdiği açıklandı.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş bir paylaşım yaparak yaklaşık 1 yıllık sürede 130 bin 764 test gerçekleştirildiğini söyledi. Rektör ...

Gündem : Büyükşehir, İklim Değişikliği Planı hazırlıyor

İklim Değişikliği Eylem Planı hazırlık çalışmaları kapsamında “Balıkesir Yerel İklim Değişikliği Eylem Planı Çalıştayı” 9 Mart’ta gerçekleştirilecek. Çevrimiçi olarak yapılacak çalıştay, Büyükşehir Belediyesi’nin YouTube hesabından canlı olarak yayınlanacak.

Gündem : CHP Lİ KADINLARDAN ESNAF KADINLARA ÇİÇEK..

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gömeç İlçe Kadın Kolları Başkanı Meral Atıcı ve Yönetimi geçtiğimiz gün kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle ilçe genelindeki esnafları ziyaret ederek, bayan esnafların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü çiçek vererek kutladılar.


18/05/2021 Gün Ortalama:1136  Bugün361 ziyaret var  Sitede 7 Kişi var  IP:3.238.96.184