TürkçeAYVALIKGündem : CHP GÖMEÇ KADIN KOLLARINDAN, 8 MART KADINLAR GÜNÜ BASIN BİLDİRİSİ..

CHP Gömeç Kadın Kolları, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle basın bildirisi yayınladı..

Sesimize ses olan değerli basın emekçileri,Emeğin hakkını ve eşit günlerin mücadelesini veren tüm kız kar...

Gündem : Balıkesir Üniversite hastanesi 1 yılda 130 bin test yaptı

Balıkesir Üniversite Hastanesi pandemi salgının başladığı Mart 2020 ayından bu güne kadar 130 bin 764 test gerçekleştirdiği açıklandı.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş bir paylaşım yaparak yaklaşık 1 yıllık sürede 130 bin 764 test gerçekleştirildiğini söyledi. Rektör ...

Gündem : Büyükşehir, İklim Değişikliği Planı hazırlıyor

İklim Değişikliği Eylem Planı hazırlık çalışmaları kapsamında “Balıkesir Yerel İklim Değişikliği Eylem Planı Çalıştayı” 9 Mart’ta gerçekleştirilecek. Çevrimiçi olarak yapılacak çalıştay, Büyükşehir Belediyesi’nin YouTube hesabından canlı olarak yayınlanacak.

Gündem : CHP Lİ KADINLARDAN ESNAF KADINLARA ÇİÇEK..

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gömeç İlçe Kadın Kolları Başkanı Meral Atıcı ve Yönetimi geçtiğimiz gün kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle ilçe genelindeki esnafları ziyaret ederek, bayan esnafların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü çiçek vererek kutladılar.

Gündem : BURHANİYE İŞ SÖZLEŞMESİ’NDE BALIKESİR’DE ÖRNEK OLDU

Burhaniye Belediyesi KESK’e bağlı TÜMBEL-SEN ile Balıkesir’in en kapsamlı toplu iş sözleşmesini imzaladı.

Burhaniye Belediyesi Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası TÜMBEL-SEN ile 2021-2022 yıllarını kapsayan toplu iş sözleşmesinin akdini imzaladı. Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayış...

Gündem : GÖMEÇ TE HAZIRLIKLAR TAM GAZ DEVAM EDİYOR

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Gömeç Belediyesi, Güney Marmara Kalkınma Ajansı, Burhaniye Ticaret Odası, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ve Marmara Adalar Belediyesi ortaklığıyla yürütülen Su Altı Heykel Galerisinin ilk etabı olan 1. Kuzey Ege Gömeç Heykel Sempozyumunu toplantısı Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem HİMAM' ın odasında gerçekleşti.


13/06/2021 Gün Ortalama:2011  Bugün876 ziyaret var  Sitede 9 Kişi var  IP:3.235.173.155