TürkçeAYVALIKBURHANİYE’DE HER GÜN 250 HANEYE SICAK YEMEK GİDİYOR

Burhaniye Belediyesi her gün 250 haneye sıcak yemek götürüyor.

Burhaniye’de ihtiyaç sahiplerine yönelik yıl boyu yapılan sıcak yemek hizmeti, bu sene Corona salgından dolayı İftar çadırının açılamamasından kaynaklı ayrı bir önem kazandı. Her gün pişirilen yemekler 250 haneye ulaşmaya başladı.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesine bağlı faaliyet gösteren ve her gün farklı menüle...

BURHANİYE BELEDİYESİNDEN ESNAFA YARDIM

Burhaniye Belediyesi tarafından başlatılan izinli yardım kampanyasında toplanan bağışlar için başvurular alınmaya başlandı. Son başvuru tarihi 5 Mayıs.

Corona virüsünden kaynaklı işyerleri kapanan, işsiz kalan bağış kampanyasında nakdi ödeme başvuruları Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından alınmaya başlandı.

Esnaflar tarafından yapılacak başvurularda istenilecek belgeler, vergi levhası, işyeri açma ve &ccedi...

GÖMEÇ KENT KONSEYİ GÖNÜLLÜ MASKE DİKİYOR.

Korona virüsüne karşı mücadele kapsamında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Gömeç Belediyesi ,Gömeç İlçe kaymakamlığı, Gömeç Halk Eğitim merkezi ve Gömeç Kent Konseyinin katkılarıyla Gömeç’te dikilen maskeler 17.04.2020 tarihinde resmi kurumlara ve vatandaşa dağıtımına başlandı.

HER DESTEĞE HAZIRIZ

Maske üretimi ile ilgili açıklama yapan Gömeç Belediyesi Kent Konseyi Başkan...

GÖMEÇ CHP’DEN 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI ÖNCESİ ÇELENKTÖRENİ.

Gömeç Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen tören ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi Atatürk anıtı önüne çelenk konuldu.

Ulusal Egemenliğin 100. yılı kutlamaları kapsamında bu gün saat 13. 00' de çelenk sunumunu CHP Gömeç İlçe başkanı Şeref Lale , Gömeç kadın kolları başkanı Meral Atıcı ve Gömeç gençlik kolları başkanı Anıl ...

BÜYÜKŞEHİR GÖMEÇ’TE MASKE DAĞITIMINA DEVAM EDİYOR.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi korona virüs sebebiyle Gömeç’te ücretsiz maske dağıtımına devam ediyor. Ak Parti Gömeç İlçe Başkanı Arif Dalgıç ve yönetim kurulu üyelerinin de ekiplere yardımcı olduğu maske dağıtımları Gömeçteki resmi kurum ve mahalle muhtarlarına dağıtımından sonra 2. etapta esnaflara maske dağıtım devam ediyor.

Ak Parti Gömeç İlçe Başkanı Arif Dalgıç, "Salgın seb...

MUHTAR TÜRK VATANDAŞIN YANINDAYIZ.

Gömeç'te korona virüse karşı başlayan sokağa çıkma yasağında muhtarlar mahalle sakinlerini ekmeksiz bırakmadı.

İçişleri Bakanlığı’nın 30 büyükşehir ve Zonguldak'ta sokağa çıkma yasağının açıklanmasının ardından bugün sokaklar sakindi. Sadece fırınlar, eczaneler ve petroller açık kaldı. Gömeç'te sokağa çıkma yasağı sebebiyle evden çıkamayan halkın ayağına ekmek geldi. Evden ç...


28/10/2021 Gün Ortalama:2859  Bugün487 ziyaret var  Sitede 11 Kişi var  IP:3.235.179.111