TürkçeAYVALIKEDREMİT SEVGİLİSİ İLE BULUŞTU

Edremit Belediyesi’nin önemli projelerinden olan Atatürk’ün ilçeyi ziyaretinde konakladığı Atatürk Kültür Evi ve Ata’nın anıtının yer aldığı Ata Kavşağı “Edremit Sevgilisi ile Buluşuyor” sloganı ile 14 Şubat Sevgililer Günü’nde hizmete açıldı.

Edremit Belediyesi tarafından Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 13 Nisan 1934 tarihinde ilçeyi ziyaretinde konakladığı ve aslına uygun olarak resto...

Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni askerlik sistemini açıkladı

"Lise ve altı mezunlar için 6+6 ay askerlik uygulaması getiriyoruz. Eğitim durumuna bakılmaksızın isteyen herkes bedelli askerliğe başvurabilecek”

- “İki yıllık meslek yüksek okulu mezunlarına 12 aylık yedek astsubaylık uygulaması getiriyoruz. Lisans ve lisans üstü için belirlenecek sayıda yedek subaylık devam ediyor”

- “Bu dörtlü çete şimdi el ele vermişler, hep birlikte hedefleri, AK Parti’yi nasıl ç&...

GÖMEÇ MHP İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET.

Gömeç Belediye Başkanı Kazım Arsalan, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesi AK Parti Gömeç İlçe Başkanı Arif Dalgıç ile birlikte Gömeç Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe teşkilatını ziyaret etti.

MHP İlçe Başkanı Erol Uysal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “31 Mart 2019 mahalli idareler seçimleri yeni hükumet sisteminin ilk demokratik imtihanıdır. Bu imtihandan alnımızın...

HAYIRSEVERLERDEN AYVALIK POLİS’İNE ANLAMLI JEST

Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğüne hayırsever vatandaşlar tarafından 5 yeni araç bağışlandı.

Vali Ersin Yazıcı, Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğüne yeni alınan araçların birimlere teslim edilmesi dolayısıyla düzenlenen törene katıldı.

Ayvalık ilçesinde faaliyet gösteren işletmeler ve kuruluşlar tarafından, Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğünün daha etkin ve verimli hizmet verebi...

GÖMEÇ’TE AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI YEMEN’İ UNUTMADI

Balıkesir’in Gömeç ilçesinde, Yemen’de yaşanılan insanlık dramına Ak Parti İlçe Başkanı Arif Dalgıç Belediye Başkanı ve Başkan adayı Kazım ARSLAN, Balikesir Büyükşehir Belediye meclis üyesi Eşref USLU, Gömeç Kadın Kolları Başkanı Hatice YILDIZ, İlçe yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri ile birlikte Yemen için basın açıklaması yaptılar. İlçe Başkanı Arif Dalgıç,yaptığı basın A&ccedi...

VALİ YAZICI, “DEVLETİMİZ BÜTÜN İMKÂNLARI İLE VATANDAŞIMIZIN YANINDADIR”

Vali Ersin Yazıcı, yapımı devam eden okul, sosyal tesis ve sağlık merkezi yatırımlarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Beraberindeki yönetici heyetle inşaat alanlarını gezen Vali Yazıcı yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

“BİRÇOK İNŞAATIMIZ BÜYÜK BİR HIZLA DEVAM EDİYOR”

Vali olarak Balıkesir'de bulunuş amacını, hizmet üretmek ve kurumlara destek olmak...


05/03/2021 Gün Ortalama:690  Bugün285 ziyaret var  Sitede 5 Kişi var  IP:3.235.108.188