TürkçeAYVALIKBU YILDA ÇANAKKALE RUHU YAŞANDI.

Gömeç ilçesinde, Gömeç Belediyesi ilçe halkından 40 ve 50 yaş arası vatandaşlardan oluşan yaklaşık 850 kişiyi 2 gün süresince Çanakkale Şehitliklerine götürerek Çanakkale ruhunu yaşattı.

Gömeç Belediyesi öncülüğünde geleneksel hale gelen Çanakkale ruhunu yaşatmak için bu yıl 3.sü düzenlendi , Çanakkale Şehitliği’ne yönelik 40 ve 50 yaş ve üstü vatandaşl...

Gömeç'te 'Kuşaklar Arası Sevgi Projesi' Amacına Ulaşıyor

Balıkesir Valiliği’nin başlattığı BENGİ Projesi kapsamında Balıkesir’in Gömeç ilçesin de; Ulubeyler Mahallesi’nde, Ulubeyler Ortaokulu tarafından hazırlanan ‘Kuşaklar arası Sevgi Projesi’nin ikinci etabı gerçekleştirildi.

Gömeç'te; geçtiğimiz Şubat ayında ilki yapılan 'Kuşaklar arası Sevgi Projesi'nin ikinci etabında, Gömeç Kaymakam Vekili ve Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı'nın öncül&uu...

Zeytinlerde Budama Zamanı

Türkiye’nin önemli zeytin üretim merkezlerinden Balıkesir’in Edremit körfezi yöresinde zeytinlerde hasattan sonra başlayan budama işlemi devam ediyor.

Burhaniye, Edremit, Havran, Gömeç ve Ayvalık ilçelerindeki zeytinlerin fazla dalları kesilirken, dalların kalınları odun olarak değerlendiriliyor, ince dallar ise yakılıyor.

Yaklaşık 12 milyon dolayında zeytin ağacının bulunduğu yöredeki zeytinliklerden bu günl...

Gömeç'te Kaymakam Nazlı Kırsal Mahallelere Yönelik Ziyaretlerini Sürdürüyor

Gömeç'te Kaymakam Nazlı Kırsal Mahallelere Yönelik Ziyaretlerini Sürdürüyor

Balıkesir'in Gömeç ilçesinde, kırsal mahallelerin sorunlarını yerinde incelemek amacıyla Gömeç Kaymakam vekili ve Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı'nın öncülüğünde gerçekleşen kırsal mahallelere yönelik ziyaretler tüm hızıyla sürüyor.

Gömeç'in Ulubeyler ve Ko...

Ahmet Akın Gömeç’te “Hayır” Çalışmasını Sürdürdü

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın referandum çalışmalarını Gömeç’te sürdürdü. Pazar gününü Gömeç’e ayıran Ahmet Akın ilçe’de esnafı ve kahvehaneleri tek tek dolaşarak “hayır”ı anlattı.

Gömeç’lilerin yoğun ilgi gösterdiği Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın anayasa değişikliğinin yaratacağı sorunları hemşerileri ile paylaştı. Akın yaptığı a&cc...

BAŞKAN’DAN KÖY ZİYARETİ

Gömeç Belediye Başkanı Kazım ARSLAN ,Gömeç kaymakam vekili Namık Kemal NAZLI ile beraber Hacıoğlu, Hacıhüseyinler ve Kuyualan mahallelerinde taziye ziyaretlerinde bulunup vatandaşlarla yapılacak hizmetlerle ilgili sohbet ettiler .

Taziye ziyaretlerinin ardından Muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelerek Yaz aylarında köylerde yapılacak çalışmaları belirlemek amacıyla köy muhtarı, ve sakinleriyle bir araya gelerek sorunları hakkında görüş alış ver...


05/03/2021 Gün Ortalama:690  Bugün293 ziyaret var  Sitede 4 Kişi var  IP:3.235.108.188