TürkçeAYVALIKTGK Yönetiminden sektöre destek çağrısı: "Medya ve çalışanları zor durumda"

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu, Koronavirüs salgını nedeniyle medya sektöründe büyük bir kriz yaşandığına dikkat çekerek destek çağrısı yaptı.

TGK Genel Başkanı Nuri Kolaylı Başkanlığında video konferans sistemi ile bir araya gelen TGK Yönetim Kurulu, toplantının ardından yazılı bir açıklama yaptı.

Kamu adına görev yapan basın kuruluşlarının ve medya çalışanlarının yaşam mücadelesi verdi...

GÖMEÇ BELEDİYESİ BERBER VE KUAFÖR SALONLARINI İLAÇLADI.

Gömeç Belediyesi ekipleri ilçede bulunan berber ve kuaför salonlarını ilaçlayarak dezenfekte etti.

İçişleri Bakanlığı Genelgesi ile Mart ayının ikinci yarısında kapatılan ve 11 Mayıs Pazartesi günü yeniden açılacak olan berber ve kuaför salonları, Gömeç Belediyesi ekipleri tarafından ilaçlanarak, dezenfekte edildi. Zabıta ekipleri de bu işlemlere destek verdi.

Korona virüs tedbirleri kapsamında Mart ayının ikinci ...

GÖMEÇ’TE HAŞERE İLAÇLAMALARI DEVAM EDİYOR.

Gömeç Belediyesi halkın sağlığını korumak için çevre dostu ve en uygun yöntemle sivrisinek ve haşerelere karşı ilaçlamalarını sürdürüyor. Kanalizasyonlara yerleşen sivrisinek, karasinek ve diğer haşerelerin bertaraf edilmesine yönelik çalışma yıl boyunca sürecek.

Gömeç Belediyesi, halkın sağlığını korumaya yönelik çalışmalar çerçevesinde sivrisinek, karasinek ve diğer haşerelere yönelik i...

Başkan Yılmaz, çağrı yanıtladı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, koronavirüs salgını sürecinde halkına destek olmak için çağrı merkezinin başına geçip vatandaşla sesli temasa geçti. Başkan Yılmaz, çağrı merkezi arama sayılarının 6 katına çıkarak günlük ortalama bin 500 üzerinde seyrettiğini açıkladı.

Koronavirüs salgının ülkemizde görülmesiyle birlikte her konuda tedbirlerini alarak çalışmaların...

GÖMEÇ BELEDİYESİN’DEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE SICAK YEMEK

Gömeç Belediyesi 11 ayın sultanı Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.

Sosyal belediyecilikte örnek ve öncü hizmetler yapan Gömeç Belediyesi, her zaman destek olduğu ihtiyaç sahibi vatandaşlara Ramazan'da da desteğini sürdürüyor. Geçtiğimiz yıllarda Ramazan ayında sıcak yemek servisini bu yılda devam ettiren Gömeç Belediyesi, ilçedeki 65 yaş üstü yalnız yaşayan ve kronik...

Şehit uzman çavuş memleketi Balıkesir de son yolculuğuna uğurlandı

Bitlis’te teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Uzman Çavuş Hasan Kuzu, memleketi Balıkesir'in İvrindi ilçesi Okçular köyünde toprağa verildi.

Bitlis’te sabah düzenlenen askeri törenin ardından memleketi Balıkesir’e getirilen şehit Uzman Çavuş Hasan Kuzu’nun cenazesi, Balıkesir Havaalanı’nda askeri ve mülki erkan tarafından karşılandı. Havaalanındaki törenin ardından şehidin cenazesi İ...


03/03/2021 Gün Ortalama:516  Bugün388 ziyaret var  Sitede 5 Kişi var  IP:3.235.108.188