TürkçeAYVALIKGündem : GÖMEÇ’İN EN BÜYÜK SOSYAL ALANI

Gömeç belediye başkanı Mehmet irem Himam’ın talimatlarıyla Halk arasında Kız - Ko Sahili olarak bilinen Gömeç Sahili Travla Mevkii yenileniyor. 42.000 m² ' lik proje alanı ileGömeç’in en büyük sosyal alana ulaşılması hedefleniyor.

Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem HİMAM' ...

Gündem : Vali Şıldak Kazdağları’nda incelemelerde bulundu

Vali Hasan Şıldak Eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte Pazar günü bir dizi ziyaret ve incelemede bulunmak üzere Edremit İlçesine gitti. Vali Şıldak Kazdağları’nda incelemelerde bulundu.

Vali Şıldak; ziyaret programına Balıkesir Valiliği bünyesinde oluşturulan Sokak Hayvanlarını Koruma ve Besleme Grubu ile Doğa Koruma ve...

Gündem : Gömeç Devlet Hastanesi 1 Temmuz’da Açılıyor

Canbey Gömeç’te; Kapalı Spor Salonu, Gençlik Merkezi, Açık ve Kapalı Spor Tesisleri, Karaağaç, Hacı Hüseyinler ve Ulubeyler Mahallelerinde Halı Saha Yatırımlarını yerinde inceledi.

Vatandaşlarla sohbet etti.

AK Parti Balı...

Gündem : “GÖMEÇ KÜLTÜR VE SANATIN BAŞKENTİ OLACAK

Gömeç’te, bu yıl ilk kez düzenlenen Uluslararası Kuzey Ege Gömeç Heykel Sempozyumu'nda sanatçılar eserlerini büyük ölçüde tamamladı.

Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam ise 17 Mayıs'tan Gömeç sahil bölgesinde açık hava atölyesinde ‘Balı...

Gündem : GÖMEÇ BELEDİYESİ VATANDAŞIN HİZMETİNE KOŞUYOR

Gömeç belediyesi sahil bölgesinde vatandaşa hizmet amaçlı çalışmalarına hız kazandırdı. Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem HİMAM yaptığı açıklamada "20 km'lik kullanılabilir deniz şeridine sahip olmamıza rağmen bunun ancak 4 te 1 ini kullanabiliyoruz Sahil şeridini birlikte keşfedelim' düşüncesiyle yola çıktı. Bu proje tamamlandığı takdirde ilçemiz sın...

Gündem : GÖMEÇ TE MHP HER KAPIYI ÇALIYOR.

Balıkesir’in Gömeç ilçesinde, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ramazan ayı ile pandemi nedeniyle ekonomik anlamda zor günler geçiren ihtiyaç sahiplerini unutmadı.

İlçe Başkanı Muammer Birdar’ın öncülüğünde, “Her kapıyı çalacağız, her gönüle gireceğiz&rdqu...


06/08/2021 Gün Ortalama:2396  Bugün389 ziyaret var  Sitede 7 Kişi var  IP:3.235.227.117