TürkçeAYVALIKGÖMEÇ BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI

Korona virüs tedbirleri kapsamında 2 gün sokağa çıkma yasağının ilan edildiği Gömeç’te, Belediyesi ekipleri sokak hayvanlarını unutmadı. Gömeç Belediyesi,sokak hayvanlarına mama ve su temin etti.

İlçe genelinde yaşayan vatandaşlar için başta dezenfekte çalışmaları olmak üzere birçok önemli projeyi hayata geçiren Gömeç Belediyesi, sokak hayvanlarını da unutmadı. Gömeç Belediyesi, korona vir&uu...

GÖMEÇ’TE SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI DENETİMLERİ SÜRÜYOR.

Gömeç’te polis ve Jandarmanın sokağa çıkma yasağı denetimlerini sürdürüyor. İçişleri Bakanlığının Korona virüs tedbirleri kapsamında uyguladığı sokağa çıkma yasağının ardından Gömeç'te polis ekipleri, kırsalda Jandarma ekipleri İlçenin çeşitli bölgelerinde denetimlerini yoğunlaştırdı.

İçişleri Bakanlığı tarafından Korona virüs tedbirleri kapsamında cuma gecesi 24.00'te 30 Büyü...

BAŞKAN HİMAM PAZAR YERİNDE VATANDAŞ VE PAZARCI ESNAFINA MASKE DAĞITTI.

Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam, Gömeç CHP İlçe Başkanı Şeref Lale ile birlikte Gömeç’te kurulan Salı pazarını ziyaret etti. Başkan Himam, Gömeç CHP ilçe teşkilatının ve Gömeç belediyenin katkılarıyla bin adet koruyucu maskeyi pazarcı esnafına ve vatandaşlara Pazar girişinde dağıttı.

Gazetemize açıklamada bulunan Gömeç belediye Başkanı Mehmet İrem Himam “Belediye olarak korona virüs ...

BAŞKAN HİMAM CORONA VİRÜS ÇALIŞMALARI HAKKINDA VATANDAŞI BİLGİLENDİRDİ.

Gömeç belediye Başkanı Mehmet İrem Himam yaptığı açıklamada “Gömeç Belediyesi olarak Çin’de başlayan ve bugün dünyanın hemen her noktasına yayılan Corona Virüs Salgını ile ilgili yürüttüğümüz çalışmalar hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum. Belediyemiz, salgının ülkemizde görülmesiyle birlikte tüm imkânlarını Gömeç’te hijyenin sağlanabilmesi için seferber etmiştir.<...

MAYASINDA SAĞLIK VAR

Fırıntaş’ta somun ekmek ambalaja girdi

40 yıllık tecrübesiyle Balıkesir halkına sağlıklı ve ucuz ekmek yedirmeyi ilke edinen Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İştiraki Fırıntaş, Koronavirüs (Covid-19) salgını önlemleri kapsamında ürettiği diğer ekmeklerde olduğu gibi 350 gramlık somun ekmeği de ambalaja soktu.

MAYASINDA SAĞLIK VAR

“Mayasında sağlık var” sloganıyla Balıkesir halkını sağlıklı ...

Oda aidat ödemeleri ekim ayına ertelendi

Balıkesir Ticaret Odası (BTO)Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Kula, Oda ve Borsalara Haziran ayında ödemesi gereken yıllık ve munzam aidatların 1. taksitinin ödeme sürelerinin herhangi bir gecikme zammı ve faizi tahakkuk ettirilmeksizin uzatılarak, 2. taksitle beraber Ekim ayında ödenebileceğini söyledi.

BTO Başkanı Rahmi Kula oda aidat ödemelerinin Ekim ayına ertelendiğini söyledi. Başkan Kula yaptığı açıklamada “Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulunun kara...


18/05/2021 Gün Ortalama:1136  Bugün364 ziyaret var  Sitede 5 Kişi var  IP:3.238.96.184