TürkçeAYVALIKVali Yazıcı,"Balıkesir imizde müthiş bir potansiyel var."

Balıkesir’in Gömeç ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulunan Vali Ersin Yazıcı, ilçedeki bazı fabrika ve kuruluşları ziyaret ederek bilgi aldı. Çeşitli tesislerde incelemelerde bulunan Vali Yazıcı, yetkililerden üretim aşamaları ve yıllık üretim kapasiteleri hakkında bilgi aldı. Gömeç Kaymakamı Nurettin Yavuz ve İl Tarım ve Orman Müdürü Kurtuluş Candan'ın da eşlik ettiği ziyarette Vali Ersin Yazıcı, kentin tarımsal potansiyelinin yü...

BAŞKAN HİMAM SİSTEMİNİ KURUYOR.

Yerel seçimlerin ardından Belediye içerisinde hızlı adımlarla vatandaşın önemli anlamda sorunlarına yönelik çalışma başlatan Gömeç belediye Başkanı Mehmet İrem Himam yerel seçimlerin üstünden 8 ay gibi kısa bir süre geçmesiyle beraber belediye içinde ve dışında yaptığı çalışmalarla beraber sistemini oturttu.

Seçim vaatlerinde verilen sözleri yerine getirmeye başlayan Başkan Mehmet İrem Himam “Se&cc...

GÖMEÇ İLÇE KADIN KOLLARIN’DAN BASIN AÇIKLAMASI.

Gömeç CHP İlçe Kadın Kolları 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele ve Uluslararası Dayanışma Günü nedeniyle Cumhuriyet meydanında bir basın açıklaması yaptı.

Gömeç Cumhuriyet Meydanında gerçekleştiren basın açıklamasında ilçe kadın kolları teşkilatı , Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam’ın eşi Müge Himam, Gömeç CHP ilçe Başkanı Şeref LÂLE, Göme&ccedi...

TEŞVİK LİSTESİN’DE GÖMEÇ’TE VAR

Güneş enerjisi yatırımı için oldukça önemli olan güneşlenme faktörü bakımından Sındırgı, Altıeylül, Karesi, İvrindi, Burhaniye, Ayvalık ve Gömeç ilçelerinin yatırıma uygun bölgeler olduğuna dikkat çeken Başkan Kula “İlde yenilenebilir enerji üretim için gerekli türbin, jeneratör ve kanat imalatı yatırımları için 5. Bölge teşvikleri uygulanmaktadır.

Balıkesir Ticaret Odası (BTO) ile Tü...

Ayvalık MHP’de yeni sinerji

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından atanan Mehmet Sıray başkanlığındaki yeni ilçe yönetimi düzenlenen kahvaltılı toplantı ile bir araya geldi.

Milli Eğitim Bakanlığı’na ait Cunda Uygulama Oteli’nde düzenlenen kahvaltılı toplantı; MHP Ayvalık İlçe Teşkilatı’nın yeni atanan İlçe Başkanı Mehmet Sıray’ın yanı sıra, henüz görev bölümü yapmayan...

GÖMEÇ KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİNDEN BASIN AÇIKLAMASI.

25 Kasım kadına yönelik şiddete karşı uluslararası mücadele ve dayanışma günü sebebi ile ilgili Gömeç Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından basın açıklaması yapıldı.

Basın açıklamasını Gömeç Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Şerife Targay ve meclis yönetimi yaptı.

25 Kasım 1960'da Dominik Cumhuriyeti'ndeki diktatörlüğe karşı mücadele eden, Mirabel karde...


18/05/2021 Gün Ortalama:1136  Bugün374 ziyaret var  Sitede 5 Kişi var  IP:3.238.96.184