TürkçeAYVALIKGömeç’te kilit parke taş hamlesi tüm hızıyla sürüyor.

Balıkesir’in Gömeç ilçesinde, Gömeç Belediyesi tarafından sürdürülen kilit parke taş çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Göreve geldiği ilk günden bu yana Gömeç’i modern bir kent havasına büründürebilmek için gece-gündüz hummalı çalışmalar yapan Belediye Başkanı Kazım Arslan’ın öncülüğünde ilçe merkezi ve mahalleler de 250 bin metrekarelik al...

Ayvalık Ziraat Odası’ndan Hasan Baysal dönemi resmen başladı

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; yaklaşık 10 bin üyesi bulunan Ayvalık Ziraat Odası’nın olağan genel kurul toplantısı oda toplantı salonunda gerçekleşti. Genel Kurul’da yapılan seçimlerde Hasan Kıtay’dan boşalan başkanlık koltuğuna Hasan Baysal seçildi.

Toplantıda, gündem gereği açılış ve yoklama yapılırken genel kurula divan için önergeler verildi.

Verilen bir önergeyle Divan Başkanlığına Hasan Hüse...

EDREMİT SEVGİLİSİ İLE BULUŞTU

Edremit Belediyesi’nin önemli projelerinden olan Atatürk’ün ilçeyi ziyaretinde konakladığı Atatürk Kültür Evi ve Ata’nın anıtının yer aldığı Ata Kavşağı “Edremit Sevgilisi ile Buluşuyor” sloganı ile 14 Şubat Sevgililer Günü’nde hizmete açıldı.

Edremit Belediyesi tarafından Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 13 Nisan 1934 tarihinde ilçeyi ziyaretinde konakladığı ve aslına uygun olarak resto...

Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni askerlik sistemini açıkladı

"Lise ve altı mezunlar için 6+6 ay askerlik uygulaması getiriyoruz. Eğitim durumuna bakılmaksızın isteyen herkes bedelli askerliğe başvurabilecek”

- “İki yıllık meslek yüksek okulu mezunlarına 12 aylık yedek astsubaylık uygulaması getiriyoruz. Lisans ve lisans üstü için belirlenecek sayıda yedek subaylık devam ediyor”

- “Bu dörtlü çete şimdi el ele vermişler, hep birlikte hedefleri, AK Parti’yi nasıl ç&...

GÖMEÇ MHP İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET.

Gömeç Belediye Başkanı Kazım Arsalan, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesi AK Parti Gömeç İlçe Başkanı Arif Dalgıç ile birlikte Gömeç Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe teşkilatını ziyaret etti.

MHP İlçe Başkanı Erol Uysal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “31 Mart 2019 mahalli idareler seçimleri yeni hükumet sisteminin ilk demokratik imtihanıdır. Bu imtihandan alnımızın...

HAYIRSEVERLERDEN AYVALIK POLİS’İNE ANLAMLI JEST

Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğüne hayırsever vatandaşlar tarafından 5 yeni araç bağışlandı.

Vali Ersin Yazıcı, Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğüne yeni alınan araçların birimlere teslim edilmesi dolayısıyla düzenlenen törene katıldı.

Ayvalık ilçesinde faaliyet gösteren işletmeler ve kuruluşlar tarafından, Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğünün daha etkin ve verimli hizmet verebi...


18/05/2021 Gün Ortalama:1136  Bugün372 ziyaret var  Sitede 6 Kişi var  IP:3.238.96.184