TürkçeAYVALIKCUMHUR DURAN İÇİN LOKMA HAYRI DÜZENLENDİ.

Gömeç kaymakamı Cumhur DURAN’ın geçtiğimiz hafta Pazar günü kanser tedavisi gördüğü Eskişehir deki hastahanede  hayatını kaybetmesi İlçede ve bölgede  üzüntüyle karşılanmıştı. Gömeç’in sevilen Kaymakamı Cumhur DURAN’ın vefatının ardında Gömeç belediye Başkanı Kazım ARSLAN  geçtiğimiz Cuma günü merhum kaymakam Cumhur DURAN için lokma hayrı düzenledi. Vatandaşların ve protokolün yoğun katılım gösterdiği lokma hayrında vatandaşlar merhum kaymakam için dualar ederek ruhunu şad ettiler.

Gömeç kapalı Pazar yerinde sabah saatlerinde başlayan lokma hayrında Gömeç Belediye Başkanı Kazım ARSLAN  vatandaşlara lokma dağıttı. Düzenlenen lokma hayrına Gömeç Beledi Başkan Yrd. Eşref USLU Gömeç İlçesine vekaleten bakan Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal NAZLI ,Burhaniye Kaymakamı Hüseyin ÖNER ,Edremit Kaymakamı Ali SIRMALI,Havran Kaymakamı Ahmet TÜRKÖZ Ayvalık Cumhuriyet Başsavcısı Metin TOKEL,Gömeç Ak parti İlçe Başkanı Cafer Arslan,Ayvalık ve İlçe Müftüleri ,Daire Amirleri ve Çok Sayıda Vatandaş Katıldı.

Gömeç Belediye Başkanı Kazım ARSLAN, Merhum Kaymakam Cumhur DURAN için düzenlenen lokma hayrına katılan tüm misafirlere ve Gömeç halkına  teşekkür ederek “Allah hayrımızı kabul etsin. Yapılan hayırlar ve dualar yerine ulaşsın. Merhum kaymakamımıza Allah gani gani rahmet eylesin” şeklinde konuştu.

CUMHUR DURAN KİMDİR

İlçe Kaymakamı Cumhur DURAN, 28 Ekim 1975 tarihinde Eskişehir'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Eskişehir'de tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Kamu Yönetimi bölümünden 2000 yılında mezun oldu. Askerlik hizmetini 2001/Ağustos-2002/Kasım tarihleri arasında Asteğmen olarak tamamladı. 2006 yılının şubat ayında Maliye Bakanlığı, Milli Emlak Genel Müdürlüğü'nde, Milli Emlak Uzman Yardımcısı olarak göreve başlayan Cumhur DURAN, İçişleri Bakanlığı, Kaymakamlık sözlü sınavında başarılı olarak, 10 Ağustos 2006 tarihinde Eskişehir Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Kaymakam Adaylığı sürecinde sırasıyla, Eskişehir'de İl Valilik stajı, Burdur'da teftiş stajı, Eskişehir/Çifteler İlçesinde refiklik stajlarını tamamladı. Kaymakam Cumhur DURAN, Eskişehir-Günyüzü ve Burdur-Ağlasun İlçelerinde de Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. Daha sonra Ankara'da 4 aylık ve İngiltere-Leicester'da 1 yıllık İngilizce dil eğitimini tamamlayıp, 4,5 aylık Kamu Diplomasisi ve Kaymakamlık Kurslarını başarıyla bitirip Kaymakam olarak atandı. Sırasıyla Yozgat-Saraykent, Artvin-Yusufeli Kaymakamlığı ve Hakkâri Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu.


13/04/2021 Gün Ortalama:653  Bugün119 ziyaret var  Sitede 7 Kişi var  IP:34.204.186.91