TürkçeGÖMEÇ BELEDİYESİ BERBER VE KUAFÖR SALONLARINI İLAÇLADI.

Gömeç Belediyesi ekipleri ilçede bulunan berber ve kuaför salonlarını ilaçlayarak dezenfekte etti.

İçişleri Bakanlığı Genelgesi ile Mart ayının ikinci yarısında kapatılan ve 11 Mayıs Pazartesi günü yeniden açılacak olan berber ve kuaför salonları, Gömeç Belediyesi ekipleri tarafından ilaçlanarak, dezenfekte edildi. Zabıta ekipleri de bu işlemlere destek verdi.

Korona virüs tedbirleri kapsamında Mart ayının ikinci yarısında İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi ile kapatılan berber, kuaför ve güzellik merkezleri 11 Mayıs pazartesi günü itibariyle 09.00-21.00 saatleri arasında tekrar hizmet verecek. İlçede bulunan berber ve kuaförler de yeni dönemde alınacak önlemlerle ilgili tüm hazırlıklarını tamamladı.

 

Çalışmalar hakkında bilgi veren Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam “Yaklaşık 1.5 aydır kapalı olan berber ve kuaför salonlarının Pazartesi günü açılacak olması nedeni ile ekiplerimiz tarafından ilaçlama ve dezenfekte işlemleri yapıldı. İş yeri sahiplerine kullanacak oldukları maskelerini verdik. Bu çalışmalar önümüzdeki günlerde de devam edecek. Yeni dönemde hem esnaflarımızdan hem de vatandaşlarımızdan belirlenen kurallara uyulmasını istiyoruz” diye konuştu.AYVALIK


18/01/2021 Gün Ortalama:1113  Bugün81 ziyaret var  Sitede 4 Kişi var  IP:3.232.133.141